Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem? (Lent)

Egy naaagy fan kérdése:

Mi van velem? (Lent)

Figyelt kérdés

Élem az életem, de miért? Nem tudom miért vagyok a világon, ki vagyok, milyen vagyok. Mindig más:

egyszer tériszonyos, máskor leugrok 4 méter magasból.

Egyszer érzelgős, máskor nemtörődöm.

Egyszer szorgalmas, máskor megmozdulni is lusta.

Egyszer kedves, máskor bunkó.

Egyszer lámpalázas, máskor feltűnési viszketegséges.

Egyszer visszafogott, máskor ordítva beszélgetek, röhögök.


Folyton fáradt vagyok, mert nem tudok aludni. Csak délután.


Egyik nap sétáltam és megláttam egy fát. Első gondolat: tökéletes lenne felakasztani magam. De miért? Nem akarok öngyilkos lenni, mégis nézem a helyeket, hogy itt kéne kiugrani egy autó elé.


A barátokkal sehogyan se vagyok. Vannak "barátaim", de simán itthagynám őket. Nem tudom mit gondolnak rólam.


Semmiben nem vagyok jó. Pedig arra azt mondhatnám, hogy "nekem ezt kell csinálnom?".



2015. máj. 8. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
szep vers, te irtad vagy bemasoltad?
2015. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Normális. Sokan voltunk,vagyunk így. Elmúlik, ha találsz valami értelmes elfoglaltságot, vagy jön valami változás az életedben. Jó vagy rossz dolog. A jót kívánom.
2015. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vers. És én írtam. Lennél szíves a kérdésre koncrentrálni?
2015. máj. 8. 16:48
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Köszi, de mikor múlik el? Borzalmasan érzem magam. Lehet elmulasztani?
2015. máj. 8. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Tinédzser vagy :P (a leírtak erről tanúskodnak) Majd kinövöd, amikor kialakul a személyiséged végleges formája.
2015. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mikor? Amikor akarod. Eldöntöd, és kész. De ne csak úgy ímmel-ámmal akard, hanem istenigazából rúgd seggbe magad.

A te életed, vedd a kezedbe.

2015. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiszed vagy sem, de én is hasonló cipőben járok. Egyik pillanatban még kedves, aztán már bunkó, néha úgy visszafogott, szűkszavú lány, máskor meg be nem áll a szám stb... Én is sokszor gondolok arra, hogy most ha ebben a pillanatban kiugranék az autó elé, akkor azon nyomban szörnyet halnék. Pedig én sem akarok öngyilkos lenni. Kiskoromban azt hittem, hogy amikor az öngyilkosságra gondolok, meg amikor bunkó vagyok, vagy lusta, akkor az valójában nem is én vagyok, hanem az ördög aki a testembe bújt... :D És próbáltam elűzni, több kevesebb sikerrel. :D
2015. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem is volt ilyen.. Amikor már nem is akartam élni és úgy éreztem nem foglalkozik velem senki meg nem is vagyok fontos..És egyetértek az előttem levővel ez csak rajtad múlik hogy mikor múlik el ez az érzés..Nekem például egy kép segített amiben az volt hogy minden napban van valami öröm csak meg kell látni:) Remelem segítettem. [link]
2015. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizony ez serdülőkorban, vagy után mindenkivel megtörténik.

Van aki könnyebben vészeli át, van aki nehezebben, és bőven akadnak olyanok akik sehogyan. Nos én itt az utolsó csoportba tartozókhoz szeretnék szólni.

Igen is van remény! Van boldog élet a sötétség után!

Mert a probléma oka a szervezet, az agy oxigénellátása, illetve annak hiánya. Ha agysejtjeink nem kapnak elegendő oxigént, látókörünk beszűkül, az agynak nem marad szabad kapacitása a boldogságot felismerni. A probléma igen is orvosolható némi plusz oxigént juttatva szervezetünknek.

Ha bővebben szeretnél erről tudni, e-mailben mindenkit felvilágosítok.

2015. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. :)
2015. máj. 8. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!