Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor velem lenne a gond?

Most akkor velem lenne a gond?

Figyelt kérdés
Amikor megismerek új embereket,akkor minden tök jó.Pl. Jót tudunk beszélgetni,nem fogynak ki a témák.Pl. ha úgy van egy iszogatós dumálós-röhögős este,esetleg egy koncert stb. Szóval velem nemigazán lehet unatkozni.De valamiért sosem keresik utána a társaságom.Beszélünk 2-3x,utána keresem én őt/őket és akkor semmi válasz.De így van ez az interneten is,ha megismerek valakit.Párszor beszélünk aztán csend és ezt nem értem,hogy miért van így.
2015. ápr. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább felszínes dolgokról tudsz beszélni mások számára élvezhetően. Próbálj arra törekedni, hogy jobban megismerd az embereket, légy nyitott a személyiségükre, így idővel mélyebb kapcsolataid is kialakulnak.
2015. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De épp ez az,hogy én teljesen nyitott vagyok másoknak a személyiségükre.Csak olyat hozok fel témának,amihez az adott illető is hozzátud szólni és rámenős sem vagyok.Csak ez tud zavarni,hogy utána meg le vagyok sz*va.
2015. ápr. 26. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék másokat, hogy ilyen szituációban mi rólam az összbenyomásuk, hátha van valami, ami taszít tőlem másokat és én nem figyelek fel rá, pl. nagyképűnek, okoskodónak tűnök. Nem azt mondom, hogy biztos ilyen vagy, csak egy példa.
2015. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!