Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Na szóval 15 éves értelmes lány vagyok szóval kérlek ne..ugy gondoljatok ram mint kortarsaimra mert ..hat nem vagyok olyan vagyis nagyon nagyon remelem ( nem akarok általánosítani korombeliek közt is vannak normális emberek) szóval csinaltam instagrammot mert hat szeretnek kicsit berobbanni a közéletben nagyon szeretek rajzolni imádom a szep elvont kepeket es a verseket szeretnek pár követőre szert tenni..jo lenne megmutatni a világnak hogy mit tudok mert szeretnek valamit adni..az emberiségnek ki tudja a rajzaim vagy az éppen kiposztolt verseim..segíthetnek valakin megértést találhatnak benne..lehet hogy ez egy nagyon buta es naiv gondolat.. Szóval az lenne a kérdés hogy szerintetek hogy kene elinduljak ezen az úton hogy az emberek kicsit felfigyeljenek ram?

2015. máj. 10. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Építs kapcsolatokat hasonló érdeklődésűekkel. Instagrammon és más megosztó vagy közösségi portálokon fogsz ilyeneket találni, nem is keveset.

Annyit azért megjegyeznék, hogy a normalitás definíciója elég relatív, aki nem pont olyan, mint te, vagy más érdeklődésű, az még nem feltétlenül rosszabb.

2015. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igen ezzel tisztában vagyok en nagyon elfogadó es empatikus személyiség vagyok egyaltalan nem ugy értettem hogy aki nem olyan mint en az mar egy kalap sz*r sőt.. :) hanem hogy az en generációm igen csak..hat hogy is fogalmazzam..nem szeretem hogy amikor megtudják hogy 15 éves vagyok..megkérdezik hogy szűz vagyok-e meg? Szóval..erted...:/
2015. máj. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!