Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok hogyhogy csak...

A mai fiatalok hogyhogy csak italtól vagy drogtól tudnak lazulni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy mi még tudtunk lazák lenni, hülyülni ezek nélkül is? Nekik stresszesebb az életük, mint a mienk volt?(egy 40-es)
2015. máj. 10. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is lassan 40 leszek és az én köreimben fiatalon mindenki "gyúrós" volt,vagy küzdősportoló.

És a mai fiatalok között is ezeket látom meg,van köztük sok és nem kell nekik eki,meg pia,sőt inkább azt látom,hogy undorodnak a piálástól,főleg ha a faterjuk is piás.

ami esetleg lényegi különbség,hogy kb 1000x motiváltabbak a tanulásra és az elméleti tudásra a gyakorlati helyett és már egészen fiatalon 14-15 évesen bennük van,hogy jó suli,jó bizi=későbbiekben sokat kereső munka.

én és az ismerőseim 15 évesen csak jártunk suliba edzésre,fogdostuk a lányokat,de nem agyaltunk ilyeneken,hogy bakker az egész életem és a későbbi megélhetésem múlik egy dolgozaton.

2015. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 40-eseket ismerek, akiknek kell a söröcske meg a borocska, hogy lazuljanak.
2015. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!