Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok! Sertesnek veszitek,...

Lanyok! Sertesnek veszitek, ha egy fiu bemutatkozaskor a kezet nyujtja mosolyogva, ahelyett hogy puszit adna?

Figyelt kérdés
Ha bemutatnak nekem egy lanyt, en mindig a kezemet nyujtom. Van, hogy meglepodnek ra, ki negativan, ki puszta meglepodesbol. En csak azert csinalom, mert ugy erzem hogy egy uriember nem puszilgat egy idegen lanyt, ha az nem kivanja. En sem kivanom hogy idegen lany jojjon oda es pusziljon meg, es van olyan is, hogy jonne oda, de megelozom a kezemmel. Volt mar olyan h kicsit az arcabol ugy ereztem hogy lenez engem, vagy lenezonek erzi a helyzetet. A megoszlo reakciok miatt fogalmam sincs, hogy vajon jol csinalom-e. 22/Fiu
2015. máj. 11. 04:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem veszem sértésnek, engem kicsit kellemetlenül is szokott érinteni a puszi, viszont ha a lány más hajolna és te úgy nyújtod ki gyorsan a kezed kettőtök közé, az bunkóság.
2015. máj. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok csak nőben, annyi különbséggel ha màr hajol felém akkor viszonzom a puszit. 26/N
2015. máj. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Én sertésnek nézem.
2015. máj. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Az illem szerint férfi nem nyújthat kezet előre a nőnek. Bemutatkozáskor a nőnek kell nyújtania a kezét.

Ettől függetlenül, én is a kézfogást preferálom.

2015. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Az illem szerint férfi nem nyújthat kezet előre a nőnek. Bemutatkozáskor a nő nyujthatja(!) a kezét. Ha nem nyujtja egy enyhe meghajlás/föhajtás járul a bemutatkozáshoz.
2015. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
jól írják.Ha egy férfi és egy nő bemutatkozik egymásnak,először a nő nyújtja a kezét az illem szerint.Én is azt szoktam.Puszi a régi ismerősöknek jár.Valószínűleg azért lepődnek meg,mert te nyújtod először,de ahogy elnézem a mostani 20 éves csajokat,inkább nem tudják,hogy mi az illem.Ha valakik hozzájuk érnek,már akarnak valamit,stb.
2015. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem veszem sértésnek, csak illetlen. A nő nyújt kezet elsőként.
2015. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen nem sértôdnék meg,mivel én se puszilgatnék vadidegen embert,még akkor sem ha szimpatikus. Am,azt hiszem,hogy bemutatkozáskor a lányok kell,hogy elôbb odanyújtsák a kezüket, vagyis én ìgy szoktam,még az oviban anno így tanultuk. :D 19/N
2015. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell mindíg figyelni az óvónénikre a gyerekeknek mert ilyen hasznos dolgokat tanítanak!
2015. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahh, végre egy korombeli pasi, aki nem akar megtámadni a csókjaival :D Egyszerűen gyülölöm, undorodom tőle, hogy legyen az idegen, vagy ismerős, de kötelezően puszizkodjunk ... Fúj :) Én a nagyon közeli barátaimmal ( fiúkkal is! ) ölelkezünk, akiket pedig nem ismerek még annyira, azoknak csak köszönök, ennyi.
2015. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!