Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak vagy a nők a féltéke...

A férfiak vagy a nők a féltékenyebbek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyén és nevelés kérdése. Ismerek betegesen féltékeny férfit és nőt is. Egészséges ember csak kicsit lesz az. De mivel férfi vagyok a férfiakban nem nagy tapasztalatom van.
2015. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem féltékeny. Ha van oka, akkor igen. Ha nincs oka, ha megbíznak egymásban a párok, akkor valójában nincs, vagy csak nagyon enyhe féltékenység van.
2015. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a nemtől függ. Valaki féltékeny típus, van, aki kevésbé. Meg az is számít, hogy az adott két ember mit hoz ki egymásból.

Nekem volt, akire egyáltalán nem voltam féltékeny, mert megbízhattam benne. Volt akinek a viselkedése adott okot kételyekre és akkor féltékeny voltam.

2015. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább emberfüggő.Ki mennyire féltékeny az nem nemtől függ.
2015. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak általánosságban jobban hajlamosak a félrelépésre, ezért a nők valamivel féltékenyebbek (több okuk van rá). Desmond Morris Az emberállat című könyvében írja le nagyon jól, hogy hogy működik ez.
2015. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemtől függ.
2015. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a sok 4 cm-s incel. mondjuk nekik van is mire féltékenykedni
2020. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiak általában féltékenyebbek, súlyosabb dolgokat is csinálnak!

(lásd: Családi Titkok, Veled is megtörténhet!, és a szappanoperák)

2021. aug. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!