Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a kérdés amire csak a...

Mi az a kérdés amire csak a férfiak tudják a választ, es rájuk jellemző tulajdonság?

Figyelt kérdés
Egy áll facebookos irogat nekem es nem tudom eldönteni hogy most fiú e vagy lány hogy tudna be bizonyosodni hogy fiú milyen kerdest tegyek fel amivel tuti bebizonyosodik hogy férfi -e az illető

2015. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:
67%

Mi a neved?

Ha azt írja, János, Pista, akkor valószínűleg férfi.

Ha azt, hogy Mariska, akkor több, mint 99 százalék, hogy nő.

2015. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

off : nem vagyok ferfi, es nem is tudom a kerdesedre a valaszt, de ha valaki megmondja, az engem is erdekelne. :)

amugy szerintem nincs ilyen, amit csak egy ffi vagy csak egy no tud, kulonben nem leteznenek az mtv-s musorban bemutatott " evekig leveleztunk es gyonyoru nonek hittem de a vegen kiderult hogy pasi" tortenetek.

2015. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szereti e citromos sört :D
2015. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a citromos sört, és azt hiszem férfi vagyok, az az izé a lábam között nagyon faroknak tűnik. :-D
2015. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De egyébként a szereti e a sört, valóban jó kérdés, ha nem szereti, az gyanús.
2015. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Kérdezd meg hogy ő sírt-e amikor Sweet lelőtte Big Smoke-ot. Ha azt mondja igen tuti nem férfi. Ha azt mondja hogy nem akkor se az. Ha kijavít hogy őt egy bossként CJ lövi le akkor tuti férfi.

Vagy kérdezd meg hogy tudja-e mi hogy RIPAZHA.

2015. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És aki nem GTA homo az nem is férfi? Óóóó :-(
2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha én nem szeretem a sört, mert az ízét nem találom jónak, akkor már nem vagyok az? :D
2015. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát sztem nincs ilyen kérdés, mert nem minden férfi egyforma, ugyanúgy, ahogy nem minden nő sem egyforma. Vannak femininebb férfiak és fiúsabb lányok. Pl. ha megkérdezed, hogy "cukcsi-e a szemcsim?", és visszaválaszol az emberünk, hogy "hagyják már a hülye plázacica-szlengeddel", az még simán lehet csaj is.
2015. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán egy testi jellegű kérdés, pl. írja le részletesen, milyen érzés az orgazmus, hol és mit érez, stb. de ezek a témák annyira személyesek (és bizonyos szinten tabuk is), hogy aligha fogsz erről Facebookon diskurálni.
2015. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!