Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A környezetetekben a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben a férfiak, vagy a nők a féltékenyebbek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A férfiak.
2015. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A környezetemben a nők féltékenyebbek. Én abszolút nem vagyok féltékeny típus, ismerőseim körében pedig azt veszem észre, hogy a pasik inkább örülnek annak, hogy a barátnőjük-feleségük végre egyedül vagy barátnővel (vagy szeretővel??? Ki tudja...) megy el valahova, mert akkor van egy kis nyugtuk, és eszükben sincs féltékenykedni. Vagy legalábbis nem látszik rajtuk... Ellenben a csajok sokkal hamarabb kezdenek el hisztizni, hogy hova mész, kivel voltál, merre jártál ilyen sokáig stb.
2015. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nők, de ők ilyen alapszinten.

Meg van a férfiak között egy-két, de az meg nem alapszinten, hanem az már beteges.

A fő poén pedig az, hogy a nők amellé, hogy féltékenyek, a végén ők azok, akik félrelépnek....

2015. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmmm ez jó kérdés. Szerintem az eloszlás közel azonos, csak másmilyen a megnyilvánulása. Jellemzően női kérdés, hogy "hol jártál mit csináltál?", és ők nagyon kombinálósak. A férfiak inkább a csendben figyelős és balhézós. Az én megfigyelésem, hogy a pasik kevésbé azok egy kicsivel, mondhatni a standard féltékenység level kisebb, viszont amikor már ők kérdezik, hogy hol jártál mit csináltál azt már olyankor teszik fel, amikor régen túltolják és elviselhetetlen szinten féltékenyek.
2015. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én lányként állíthatom, hogy egyáltalán nem vagyok féltékeny, párom sokkal inkább. Ő a féltékenykedéseit "viccnek" álcázza. pl.: Na mizujs, megcsalsz? mikor készülök, és szépen ki vagyok sminkelve... vagy mikor megyek haza kollégiumból, és hát egy hét után nyilván készülök (borotválás, hajmosás, szépítkezés) és ő azt is furcsán nézi, hogy biztos azért mert volt valaki más előtte nap este... és már elegem van belőle. Mert ezek a dolgok viccnek is rosszak lennének, de sztem ő komolyan gondolja, csak így leplezi. Egyébként meg ha én kérdezem meg, hogy merre jártál, mi jót csináltál, az szimplán érdeklődés, hogy milyen volt a napja...
2015. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányok mert vetély társukat látják bennem és süt belőlük az irigység ..
2015. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a féltékenyebb, aki romantikusabb alkat, nemtől függetlenül. A racionálisabban gondolkodó kevésbé féltékenykedik.
2021. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!