Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne nézzenek mindenhol "édesnek"? Vagy simuljak hozzá a szerepemhez?

Figyelt kérdés

Olyan alkattal vagyok "megáldva" (szeplős arc, szőke haj, alacsony, vékony termet, vékony hang), hogy akárhová megyek, mindenhol téves lesz rólam az első benyomás. Minden új ember, akivel találkozom, azt várja tőlem, hogy sírjak a szomorú filmeken, süssek sütit, ájuljak el a vér látványától és shoppingoljak éjjel-nappal. Én pedig egyáltalán nem ilyen vagyok - persze aki ismer az tudja, de az új emberek mindig csalódnak bennem (hol pozitívan, hol negatívan). Végül is nem tragédia, de lehet-e egyáltalán tenni ellene valamit? Pl. ha új társaságba kerülök, hogy viselkedjek hogy ne skatulyázzanak be rögtön, meg ilyenek.

19/L


2013. dec. 18. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember mindig beskatulyázza a másikat, amikor megismerkedik vele, ez elkerülhetetlen. Add önmagad és akkor nem fognak félreismerni az emberek, bár az is igaz, hogy az alaposabb ismeretséghez idő kell, szóval ne csodálkozz, ha az emberek lány létedre egy félősebb, szelídebb személynek gondolnak, elvégre ez egy általános felfogás, sztereotípia a nőkről.
2013. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne akard elérni, hogy "másnak lássanak". Barátkozz meg vele, sőt ne csak fogadd el, hanem használd ki azt, ami vagy!


Ha nem félsz a vértől, nem fog kiderülni az ismerkedés első x hetében az tuti... Kit érdekel, hogy elájulsz, vagy sem? :D


Senki nem várja el, hogy sírj, de ha az érzelmek ilyen "messzi állnak tőled", hogy ezeket így kihangsúlyozod, akkor már inkább fiús csajszi vagy, ami meg kimondottan taszító is lehet. (csak egy tipp)


Engem bvzinak néznek, mármint a "finomságom miatt", meg hogy nem nézek meg minden csajt a tömegközlekedésen...


Az, hogy mit várnak el, ne érdekeljen. :)

Az, aki vagy, azt kell élvezned, és vagy lesz olyan ember, aki ebben "társ", tehát elfogadva élvezi azt, aki vagy, vagy jobb, ha hamar "elvánszorognak" tőled, mert nem sikerült az első benyomásukat megtartani veled kapcsolatban. :)


23f

2013. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!