Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha egymás feljelentg...

Mi lenne, ha egymás feljelentgetése elfogadott és bevett dolog lenne?

Figyelt kérdés
Soha nem jelentenék fel senkit ,de milyen következménye lenne ha pl számlaadás hiánya vagy gyorshajtás miatt szokás lenne feljelentgetni más embereket , akár ismerőst, akár ismeretlent? jobb vagy rosszabb világ lenne?
2015. máj. 13. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Rosszabb lenne.

Nincs olyan, aki nem hibázik, akár akarattal, akár véletlen.

Nem szeretnék olyan világban élni, ahol állandóan azt kéne figyelnem, hogy engem ki figyel és hogyan akar nekem keresztbe tenni.

2015. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az?
2015. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegbotrány.
2015. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok öreg nénike jobb dolga híján szokott ezzel szórakozni.
2015. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,de gondoljatok bele például hogy mentek az országúton és kivág mögületek egy előző, szemből meg jönnek. Nektek fékezni kell, lehúzódni, és heves szívverés közepette imádkozni és keresztet vetni. Ha lenne a kocsiban kamera, már hazaérve mehetne is az email közúti veszélyeztetés miatt.

Biztos hogy szemét dolog lenne?

2015. máj. 13. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha elkezd téged előzni valaki, akkor pont az a dolgod, hogy segítsd.

Olyan hülye meg azért nem sok van, aki direkt akkor előz, ha közel jönnek szembe.

Meg aztán lehet, hogy azért előznek, mert 70-nel mész lakott területen kívül.

Na érted, bárki bármiért feljelenthetne bárkit. Mindenkinek meg van a saját maga igazsága a saját szemszögéből.

2015. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hatos, nem értek egyet. Bármennyivel is megyek, ne hozzák rám a szívbajt. Én se előzök ha jönnek szemből. Nem értek egyet hogy ha valaki előz akkor az a dolgom hogy minden áron segítsem. Persze ha életben akarok maradni akkor nincs más választásom, tehát pont az a baj hogy lassításra kényszerít engem és a szemből jövőt is.

Ez a viselkedés bizony agresszív, ön- és közveszélyes. Minimum egy feljelentést megérdemelnének az elkövetők.

2015. máj. 14. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!