Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha imádom néha utálom az...

Néha imádom néha utálom az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Az én szobám az emeleten van. Elég kicsi de szép. Ès egyszerűen nem tudok rendet tartani. Szeretek fent enni de a tányért nem viszem le. Változtatni akarok de nem tudok. Anya mindig ordibál velem és azt mondta el akar költözni d vagy öngyilkos akar lenni. Emiatt apa is ordibál és több hét büntit kapok. Egyszer pofont is kaptam. De ezek után gyönyörű rendet csinálok és sokáig így is marad de akkor is mérgesek hiába kérek bocsánatot (de ne hatalmas kupira gondoljatok) olyan is volt hogy anya lefényképezte a szobám és mutogatta mindenkinek. Ilyenkor utálom magam. A barátaim jó fejek. Van egy baráton aki néha kedves néha bunkó velem de nem rusom miért. Amúgy egy ideje fogyózom de abba hagytam. Az u.tesóm is fogyózik ő kövér volt most nagyon vékony. Eddig se és most se vagyok kövér a combom és a hasam nem szép. 173 cmhez vagyok 65 kg. Szóval anya látta ahogy melegszendvicset eszem és azt vágta a fejemhez hogy azért vagyok kövér meg csúnya mert kenyerrt eszem és SOHA nem leszek olyan csinos mint u.tesóm. Most egy folytába sirok. Mit tegyek? Hogyan változzak meg? Kérlek. Segítsetek (akár fogyókúrában. Utálok éllni de öngyi nem akarok lenni. (am egy közepesnél jobb de anyagi helyzetben vagyunk. Mindenem megvan. Ezt hozzáteszem hátha segít)

2015. máj. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

néha rakj rendet ha akarod ha nem, lány vagy egy lánynak legyen rendben a szobája és nincs cirkusz sem

próbáld meg a konfliktusok okát kideriteni a szüleiddel mik az alapvető problémák és megoldani azokat közösen velük

2015. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne utáld magad, fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy. Fogyózni akarsz? Rendben, de csak ésszel és gondold végig, nem kell lemondanod azokról, amiket szeretsz, csupán az adagokat kell csökkenteni. A szobád rendben tartása fontos, és a szüleid ebbe mindig bele fognak kötni, ezt meg kell csinálnod. Az anyukád pedig nem tudom miért mond neked olyat, hogy csúnya vagy és kövér. Pont, hogy támogatnia kellene téged, a külső nem minden. Beszéljétek ki ezeket a dolgokat én azt javaslom.:)
2015. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem merem vele ezt megbeszélni. Elég visszahúzódó vagyok és szégyenlős. Egyszerűen nem tudok oda menni és és azt mondani hogy Anya nekem ez meg ez a problémám...egyébként van egy bátyám és ő is szokott piszkálni. Ők azt hiszik hogy vicces de én el tudnàm bőgni magam... Az eddigi tanácsokat nagyon szépen köszönöm <3
2015. máj. 13. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán csak lusta vagy és szarsz bele.
2015. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok lusta. Sokat segìtek a háztartásban. Csak a szobám kicsi így egy kisebb kupi is hatalmasnak tűnik. Ha reggel nincs időm beágyazni akkor is olyan mintha a szobámat fejre állitották volna. Ha bármi leesik akk olyan mintha retkes lenne a szőnyeg. A szőnyeg miatt még kisebbnek tűnik a szoba. Lefogjuk csere

élni parkettára

2015. máj. 14. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

a) ne félj a saját anyádtól :) Ülj le velük megbeszélni a problémákat mondd meg nekik, hogy ez téged komolyan érint


b) a parketta könyebben tisztitható is de vannak ezek a klikkes rendszerű lerakható fapadlók, hasonlóak mint a parketta csak olcsóbbak

2015. máj. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm :D
2015. máj. 15. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!