Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyersen nem szeretem a sárgaré...

Nyersen nem szeretem a sárgaréát, sőt utálom. Főzve megeszem, levesben viszont imádom. Olyan receptek praktikák ahogy a répa finom? Liszt menetes receteket mert diézáom. Olyan recepteket amikben a répa vitaminértéke megmarad.

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Diétában miért nem eszel lisztet? Annyi, amennyi a rántásban kell főzeléknél, nem árt.

Reszeld meg a sárgarépát.Mazsolát áztass be rumba. Keverd a répa közé és tegyél rá annyi tejszínt, hogy elég sűrű legyen. Egy kevés cukrot is tegyél bele, esetleg citromlevet.

2013. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sütőben sütött fasírozott. Ehhz rszelt cékla, répa és káposzta kell ezeket összeszolgozod sovány darálthússal, majorannával egy 1 egész tojással. Majd egy sütőpapírral belélet tepsibe teszed és megsütöd kb 40 perc alatt.


Sárgarépakrémleves, akármilyen levesbe, párolt répa mint köret hús, tojás mellé.

Karottás rizs akármivel.

2013. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a sárgarépás paradicsomos lencse, na az nagyon tuti...
2013. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ivilicious ***** válasza:
ó pedig milyen jó a reszelt sárgarépa almával és citromlével!!
2013. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2013. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN sütőzacskóban sütött hús mellé teszem. Nagyon finom.
2013. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!