Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tudok ennyire nehezen...

Miért tudok ennyire nehezen döntést hozni és elhatároznom magam valamibe?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek ruhát, cipőt, táskát vásárolni, akkor egyedül nem nagyon tudok választani, még néha akkor se ha az egyik haverommal elmegyek. Ugyanez van az életbe való beilleszkedéshez, még nem találtam meg azt, hogy mibe vagyok jó, mit kéne tanulnom, milyen munka lenne nekem megfelelő. Van egy szakmám, de olyat végeztem el, ami nem tetszik. Van munkám is, de életem végéig nem akarom ezt csinálni. Egyedüli komoly döntésem a fogyás, az edzés volt amit mai napig csinálom és látszik is rajtam.

Többször kitettem célul azt, hogy összeszedem magam komolyan elkezdek ismerkedni, sarkamra állok, de nem jött össze ugyanolyan nehezen ismerkedek, ugyanúgy fogalmam sincs milyen iskolát végezzek még, milyen munka lenne nekem megfelelő, amit örömmel csinálnék és még nem találtam párkapcsolatot magamnak.

Olyan lánnyal tudnám elképzelni magamat, aki határozott, talpraesett, mert ez hiányzik belőlem és ha nem zavarná, hogy belőlem hiányzik, akkor úgy érzem jól érezném magam vele és szeretném, de ilyen lányból elég kevés van.

Érdemes pszichológushoz mennem emiatt? Mert sokat próbáltam ezen változtatni, de nem nagyon mentem előre.


2015. máj. 17. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok, én is nagyon határozatlan vagyok.. döntésképtelen :/ 17/L
2015. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ismered még magad eléggé. Egyébként elég sokan a korosztályodból, még nem tudják, mit csináljanak.

Azt, hogy hogyan kellene ezen változtatnod nem tudom. Én kb. 16-17 évesen mentem ezen keresztül, azóta tudom mit akarok. Talán te megrekedtél ebben a korban személyiségfejlődés szempontjából.

Én olyan lány vagyok, aki tudja mit akar, de nem fogok összejönni olyannal aki nem.

Megpróbálhatod a pszichológust, hátha mond valami módszert, amivel növelheted az önismereted.

2015. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!