Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha belekezdek valamibe mindig...

Ha belekezdek valamibe mindig beteg leszek?

Figyelt kérdés
Ahányszor elkezdeném, hogy egészséges ételeket egyek és rendszeresen sportoljak, a harmadik napon beteg leszek és két hétig nem tudok csinálni semmit. Tehát visszafogom a szénhidrátot, tornázok itthon fél órát, elmegyek sétálni fél órát. Ez a terv. De harmadik nap torokfájás, láz, hörghurut, nátha, valami mindig ledönt a lábamról. Oké, kigyógyulok, akkor megint belekezdek, akkor meg megjön a menzeszem, 5 napig megint ki vagyok. Aztán megint egy betegség és ez kb. így megy állandóan. Teghát nincs mondjuk 3 olyan hét, amikor napi szinten tudnék tornázni.
2015. ápr. 11. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írtam, hogy már mindenféle vitaminokat szedek, teázok, vigyázok, hogy nehogy hidegbe vagy huzatba kerüljek.
2015. ápr. 11. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, de mi a kérdés? Semmi összefüggés nincs a kettő között, attól még senkinek nem fájt a torka hogy dobta a lisztet.


Kicsit nekem kifogásszagú a dolog. Attól, hogy lebetegszel még étkezhetsz baromi egészségesen, sőt! Egy torokfájásos betegség kiváló alkalom hogy zöldséget, gyümölcsöt és halat egyél. Persze, sportolni nem kell betegen de a felesleges kajákat attól még dobhatod.

2015. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért betegszel le gyakran, mert túl keveset eszel??
2015. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3


Az ember nem így működik. Ha kenyéren és vízen élne három napig akkor se betegedne le rögtön egy amúgy egészséges ember. Balszerencse és/vagy kifogás keresés inkább. Az is elég fura hogy a diétát meg kell szakítani 5 napra mert megjött neki? Én rengeteg csajt ismerek akik lejárnak hozzánk sportolni minden hétköznap kivétel nélkül. Persze, tudom hogy valakit jobban megvisel, de diétázni meg sétálni nem hiszem hogy ne lehetne közben.

2015. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki fertőzést kap el, annak gyenge az immunrendszere (ahogy az enyém is).


Rossz életmódot követünk..


Több napfény (d-vitamin) és c-vitamin kellene mindenkinek, több ásványi anyag, minőségi táplálékok.

2015. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont két hete kezdtem el szedni D és E vitamint, előtte C és B vitamint szedtem és sok halat ettem mellette. Próbálom havonta váltogatni a vitaminokat, kúraszerűen. Erre egy hete megint lázas, náthás lettem, most 8. napja tart és még az elején erőltettem, hogy én akkor is tornázok és sétálok, de gondolom, ettől nem akarok még mindig meggyógyulni, tegnap is lázas voltam. A kérdés az, hogy lehet úgy fogyókúrázni és tornázni, hogy közben az embernek mindig van valami baja? Képtelen vagyok a rendszeres mozgásra így.
2015. ápr. 11. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Állandóan ölik a testedet a védőoltások méreganyagai, gyerekkorod óta.


Mérgezik a levegődet, csak kényelem néven robbanómotoros járművekkel, gyárakkal. Kemtrélről nem is beszélve, imádkozzunk hogy ne legyen igaz.


Több száz kísérleti atomrobbantás volt, utána lehet nézni mikor hol voltak hivatalosan robbantások.


Mérgezett az élelmiSZERünk, az ivóvizünk (mesterséges, túlnemesített hatszoros genetikai állományú búzát eszik a legtöbb ember tele gluténnal, lektinekkel, mérgekkel permetezzük a zöldségeinket, penészes a gabonánk ha a növényi toxinok nem lennének elegek. más állatok tejét fogyasztjuk, azt is a legrosszabb módon, vegyi anyagokat keverünk a kajáinkhoz)



Elektroszmog hatása meghatározhatatlan, lehet káros.. csak pár dolgot említettem, amik mellett baromira nehéz egészségesnek lenni, de lényeg hogy nő a lakosság, nő a várható életkor. Csak tegyük hozzá hogy a betegen töltött életkor.


Egyébként a c-vitamin napi adagja 10 000 mg körül van, a d3 vitaminé 3000 - 5000 NE körül, betegen és télen napozás hiányában lehet 10 000 NE is, akár k3 vitaminnal együtt bejuttatva.


Kisebb mennyiség kevesebbet is ér. A vitamin szóból logikusan következik, hogy nem lehet időszakosan szedni - de, d3 vitamin elég napozás mellett nem kell, mert szintetizálódik, c vitamin nem.

2015. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!