Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szép...

Miért van az, hogy szép lányok folyton nyávognak, hogy rondák, akik pedig nem a legszebbek, azok pedig meg vannak magukkal elégedve?

Figyelt kérdés
Ilyenek ezek a lányok is. Kérhetek róluk is véleményt? [link]

2015. máj. 18. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tökre azt hittem, hogy a bal oldali fiú.
2015. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12%

Engem például mások szépnek szoktak tartani, de ettől függetlenül igen, mondhatjuk, hogy "nyavalygok", mert önmagamnak nem tetszem! Mindenben túlságosan maximalista vagyok, így a külsőmben is. Mindig észreveszem magamon a hibákat (vagy én kreálom őket magamnak), és azokat veszem figyelembe. De ez azért nem azt jelenti természetesen, hogy mindig csak ezen siránkozom.

Szóval persze, biztos sok szép lány azért csinálja, mert csak a bókokat várja, de én speciel nem. Nekem ez tényleg problémát jelent, nemcsak "eljátszom" a szép szavakért. A bókok kicsit megnyugtatnak néha, de mégse megyek velük túl sokra sajnos...

18/L

2015. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
64%
Azért mert ha azt mondja hogy "ronda vagyok"te kapásból ràvàgod hogy dehogyis szép vagy... És ő ezt akarja hallani(sajat tapasztalat)😂😊
2015. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hátt.. sztem a szemüveges szebb mint amásik lány.. őő talán mondható szépnek is.
2015. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesók, és egyik se az a kifejezett klasszikus szépség...
2015. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
de ha tényleg fekszik az állításod, akk pls válaszolj erre: ha valaki azt mondja magáról, hogy csúnya, akkor szép lesz? persze sok olyan eset van amiről te beszélsz. de miért baj neked ha boldogok, és nem gyötrik magukat azzal hogy m rondák e vagy sem? Ilyen szinten bárcsak én is így gondolkodhatnék :) mondjuk az tényleg idegesítő mikor egy kicsit írigy vagy rá,mert mondjuk ő gyönyörű, (most nem kifejezetten rólad beszélek) és elkezdi neked mondani hogy ő aztán mennyire ronda.
2015. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!