Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Zárkozottság.

Miért van ez? Zárkozottság.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy roppant zárkózott vagyok.Ez leginkább abban nyilvánul meg, hogy törekszem a nagyon szoros barátságok kialakítására (ezért a barátaim általában vagyok közeliek). Az osztályban is inkább csak az 5-6 fős baráti társaságommal vagyok, a többiekkel csak néha váltok szót. Az is idegesít, hogy míg mások tök lazán megnyilnak egymás előtt és kezdenek beszélgetésekbe, addig nekem ez elég nehezen megy (bár mostmár viszonylag könyebben.) Néha pedig minden ok nélkül rossz kedvem lesz, és nem tudom megmondani miért.
2015. máj. 19. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi lehet mint nálam hogy szeretnék társaságban lenni, el is megyek, de mikor mondják és erőltetik hogy ülj már le akkor nem megy, mintha földbe gyökerezett volna a lábam, idegesít mikor erőltetnek valamit.

Vagy hogy gyere igyál meg velünk egy üdítőt.

Inkább visszautasítom.

Mikor nem figyel senki akkor gyors leülök.

Szeretem magam irányítani a tempót.

És nem pedig parancs szóra.

2015. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez is néha előfordul velem..De nem annyira jellemző, mint a fenntiek
2015. máj. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!