Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek, mennyire találjátok...

Hölgyek, mennyire találjátok ezt a foglalkozást vonzónak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy afféle "takarító" vagyok. Bűnügyi helyszínekről, balesetek helyszíneiről általában én, és munkatársaim szedjük össze a dolgokat. Gondolok itt ilyenekre, mint testrészek, személyes holmik, stb, hogy ezek mind szállításra készen legyenek. Természetesen, miután a helyszínelő megvizsgált mindent. A vért letakarítani, olykor ez is feladat, és a többi. Szóval ez a munkakör mennyire lenne zavaró egy párkapcsolat esetén?

2015. máj. 19. 22:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
11%
Ez a vérfagyasztó c. filmből van...
2015. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem láttam még azt a filmet, de könnyen előfordulhat, mert a valóságban is van ilyen munkakör. Egy balesetnél szerinted ki szedegeti ezt-azt? Bűnténynél?
2015. máj. 19. 22:27
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
Miért első, szerinted a bűnügyi helyszínek Magyarországon a helyszínelés végeztével szublimálnak az éterbe vagy hogy gondoltad?
2015. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 piriiiii ***** válasza:
93%
Ha a párom nem hozná haza a munkáját és nem akarná kitárgyalni velem a legszaftosabb részleteket és pletykákat a munkakört illetően, akkor semmi problémám nem lenne vele, DE: vonzónak végképp nem találom.
2015. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Hát vonzónak éppen nem mondanám.
2015. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
7%

Vonzónak egyáltalán nem tartanám.

Sőt, azt hiszem elég félelmetes, a saját testi épségemet félteném, ugyanis kétlem, hogy az ilyen munkát hosszútávon ép ésszel lehet végezni, tartanék tőle, hogy a párom begolyózik annyira, hogy egyszer ő maga is "díszlettervezője" legyen egy ilyen helyszínnek.

2015. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ha nem is vonzó, de elviselnétek, ha a párotok ilyen munkakörben dolgozna?
2015. máj. 19. 22:38
 8/48 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy vonzó, inkább azt, hogy érdekes. én boncmester akartam lenni nagyon sokáig.. (még most se utasítanám vissza, ha elvégezhetném a szakmát ingyen.. :D)
2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj 6-os, de ez nem volt szép. Akkor az orvosok is mind bekattannak? Azért van a kikapcsolódás, szabadidő, mozgás, szellemi tevékenységek, hogy az ember ne fásuljon be.
2015. máj. 19. 22:40
 10/48 anonim ***** válasza:
Én inkább érdekesnek mondanám, vonzónak is ehmm hát a maga módján.. Jó idegeid lehetnek, azanyjaszemit. ._. Hogy jött az ötlet, hogy ezzel foglalkozz?:)
2015. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!