Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar benneteket, ha valaki...

Fineline kérdése:

Zavar benneteket, ha valaki nem viszonozza a köszönéseteket? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 17:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
26%
Mert egy uninteligens majd nem írtam mi! :) Az ilyen embernek nem volt gyerekszobája
2015. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Néha igencsak fel tudom húzni magam rajta.
2015. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Legközelebb már nem köszönök neki.

Annyira nem zavar, de azért bántja a csõrömet.


En egyszer nagyon pofára estem.Egy idõsebb távolabbi jómódu szomszédnak mertem köszönni.A utcán babrált valamit.Visszaköszönt,de azt mondta,mi nem vagyunk barátok.Közelebbrõl nem ismerjük egymást,de ugy gondoltam ha már ott megyek el mellette,illik köszönni.A meglepetéstõl meg sem tudtam szólalni,egy hétig bántott,hogy miért voltam ilyen paraszt,hogy köszöntem ennek a hölgy vagyis nagyságos asszonynak.

2015. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#3 letegezted?
2015. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert a vissza nem köszönés az nem engem minősít, és rajta múlik.
2015. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Engem néha bánt ha nem köszönnek vissza. Néha nem foglalkozok vele ,mert lehet, hogy akinek köszöntem éppen nem hallotta, nem vett észre vagy mással volt elfoglalva.
2015. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis tegeztem le, annyit mondtam jó reggelt kivánok!:):)
2015. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, nem lehet tudni hogy mikor ki van olyan hangulatban, hogy még a látványodat is a pokolba kívána, hát ha még hozzá is szólsz..


Látom azért itt elég egyöntetűek a válaszok. Tudjátok, engem mi zavar? Amikor nem köszönök vissza valakinek, és ennek ellenére másnap is meg azután is meg hetekig örökké köszönget...

2015. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát nem is a semmiért járatom a számat. :D
2015. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Iskolában rendszeresen előfordul. Köszönök egy tanárnak, -mert ha nem köszönök, én vagyok leb.szva- az meg néz rám, mint borjú a kapura, és elmegy mellettem.

Igazából már úgy vagyok vele, hogy nem is érdekel:D

2015. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!