Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális az, hogy én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy én egy határozott, magabiztos lányt szeretnék magam mellé?

Figyelt kérdés
Belőlem kissé hiányoznak ezek a tulajdonságok és egy nőnél vonzanak ezek a tulajdonságok.
2015. máj. 17. 12:56
 1/9 Mumusan ***** válasza:
Ha belőled hiányoznak ezek, akkor jobb is ha egy határozott nővel vagy. Valakinek tudni kell döntéseket hozni egy kapcsolatban.
2015. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom én már elfogadtam magamba, hogy elég nehezen hozok döntéseket, pedig gyakoroltam a határozottságot, és ezért kéne egy ilyen lány. Engem nem zavarna, hogy többször helyettem hozna döntést az a fontos hogy szeressük egymást.
2015. máj. 17. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt írom, de ez nagyon papucs hozzáállás a tiéd!

Miért ilyen a hozzáállásod, hogy "Tudom én már elfogadtam magamba"?

Ha eddig a gyakorlás nem ért eredményt, akkor gyakorold tovább, addig amíg sikerülni fog!

Lehet, hogy egy ideig nem zavarna, hogy helyetted hoznak döntéseket, de ez hosszú távon nagyon negatív, hogy egy lány azt tapasztalja, hogy pasija, pl. még azt se tudja majd eldönteni, hogy hova menjenek nyaralni, vagy melyik bolt az olcsóbb!

De lehetnek ettől sokkal súlyosabb helyezetek is az életben, mikor igen is, szükség van arra, hogy te döntésél, mivel nem lesz melletted senki! NEM DÖNTHETNEK MINDIG HELYETTED!!!


Remélem, hogy egy határozott lány mellett tényleg fejlődni fog a határozottságot!

Szívből kívánom, hogy ez sikerüljön! :)

2015. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Szerintem normális. Viszont az nem, hogy kvázi a nőnek adnád az irányítást a párkapcsolatban. Ez így marhaság. A határozottságot pedig nem lehet gyakorolni, az vagy van, vagy nincs. Pontosabban lehet, de kifinomult eszközökkel csak. Illetve ez egy hosszabb, fájdalmaktól nem mentes dolog.


Én pont azért szakítottam Nem oly rég a barátnőmmel, mert a legkisebb stressztől is már ki volt borulva. Könnyen befolyásolható volt, nagyon nagyon alám rendelte magát. Értem én, hogy nagyon szerelmes volt, de akkor is.


Ezért dobtam. Azóta egy olyan barátnőm van, aki sokkal határozottabb és erősebb lelkileg. Ez nálam nagyon fontos kritérium manapság egy párkapcsolatban. :)

2015. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Olyan párkapcsolatban lennék szívesen ahol nem nyomjuk el teljesen egymást, hanem kiegészítjük. Ezért képzelem el magam egy határozott nő mellett, mert a barátnőd mellett szerintem egy percet se bírnám. Nem kell mindig irányítania csak ne kelljen nekem mindig irányítanom őt, mert ebbe belerokkannék.
2015. máj. 17. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Álmodozhatsz erről, de egy határozott, önálló nő sem akar egy kislányt maga mellé, aki "férfinak" hívja magát. Az ilyenek nem férfiak, csak gyerekek legbelül. Nem is értem hogy gondoltad, hogy ez bárki számára is vonzó lehet.


Üdv, egy határozott nő.

2015. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nézd kérdező. Ezt ne úgy képzeld el, hogy állandó harc zajlik a kontrollért. A kontroll az ideális párkapcsolatban a férfi kezében van. Viszont ez nem elnyomást jelent. A férfinek elég egy leheletnyivel dominánsabbnak lenni, mint a nőnek. Alapból az a jó párkapcsolat, ahol egyenrangú a két fél, asszertív magatartási formát tanúsítanak felek. Az a nem jó, ha túl nagy különbség van valamelyik fél javára.
2015. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim szerint minden srác ilyen lányt szeretne.
2015. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy nem zavarna ha helyetted hozna döntést. Hisz ez a szabadságot jelenti. Azt, hogy nem nyomja súly a vállad.

Jajj istenem, mindig kiakadok arra, hogy azt mondják a pszichológusok, hogy minden vissza vezethető a gyerekkora. Na de ennyire?!

NŐJ FEL!

Én mint határozott, és magabiztos lány jelentem, hogy nem tudnék ilyen emberrel élni mint te.

Nekem szükségem van a szabályozásra, arra hogy nő lehessek,el tudjak gyengülni. Letehessem a spártai harci felszereléseket. És azt hiszem, hogy minden hozzám hasonló nő így van vele.

Aki pedig olyat választ mint te, az csak uralkodni akar, sosem a személyed miatt lesz veled. Hanem azért mert általad erősebbnek érzi magát, még egy ember akit maga alá tudott gyűrni, és uralkodni akart rajta.

2015. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!