Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire nyomott...

Miért vagyok ennyire nyomott és túlérzékeny?

Figyelt kérdés
Rendben, a kérdés nem mond el mindent. A lényeg, hogy mostanában sok mindenen elkezdek sírni, ha valami többedjére nem sikerül, rögtön könnyezni kezdek. Ma is a könyvtárban kellett könyveket pakolnunk, és körülbelül hatszor próbáltam berakni a helyére, de nem sikerült, és a végén összerogytam és könnyezni kezdtem. Aztán..még nem volt barátom, és rengeteg szerelmes könyvet olvasok és filmet nézek. A kedvencem az Alkonyat sorozat és az Ahol a szivárvány véget ér. Még a legapróbb szomorú/esetleg nagyon vidám részen is elsírom magam, mert az agyam csak arra tud gondolni, hogy én nem vagyok ilyen boldog, vagy hogy ez velem is megfog valaha történni? Nem vagyok mazochista alkat, de úgy tűnik én ezzel kínzom saját magamat, hogy siratom a lelkem. Kérlek segítsetek!

2015. máj. 22. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Menstruálsz.
2015. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nem a hónap minden napján, és akárhányszor előveszem, vagy megnézem a filmeket, ez van.
2015. máj. 22. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem tudom mennyi idős vagy! De először is rád férne egy Magne B6. Feltételezem tinédzser korban vagy! Ilyenkor a hormonok is közre játszhatnak!

De otthoni, iskolai és egyéb problémák is okozhatnak ilyet. A fizikai részén túl próbálj meg nem mindent komolyan venni, tudom nem könnyű,de ha szomorú vagy kezdj el valami jóra gondolni. Nem tudom, hogy tudod-e, de ilyenkor az emberi szervezet nem tud egyszerre szomorúságot és örömet produkálni, és ilyenkor automatikusan vált a szervezet, ha kitartóan jóra gondolsz. A mesterségesen elkezdett mosolygás is egy idő után átvált természetesbe. Szóval, ha tudatosan mosolyogsz egy idő után még eljuthatsz a nevetésig is. Én is kipróbáltam és tényleg igaz!

2015. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak! Igen, 15 éves vagyok! Csak néha nagyon lelomboz az igazság..:)

rendben, megpróbálom!

2015. máj. 22. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még egy tanács. Próbálj tudatosan filmet választani, olvasd el miről szól, és ha olyan vígjáték ami romantikus is egyelőre ne nézd, vagy ha nézed, amelyik résznél érzed, hogy elérzékenyülsz egyszerűen állítsd meg és addig csinálj valami mást, és mikor már megnyugodtál folytasd tovább, de ha ilyen filmek ilyen hatással vannak rád, addig ne nézd, míg meg nem erősödtél mentálisan, és el nem tudod fogadni a tényt, hogy még nem köszöntött be hozzád a szerelem. Az nem azt jelenti, hogy nem is fog, de addig is nézd a jó oldalát, mennyi mindent csinálhatsz addig, ami később egy jó kapcsolat segítője is lehet. És itt nem kell semmi különösre gondolni, de pl. új hobby, főzés...stb
2015. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Csak vidáman! :)
2015. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!