Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szinte az összes...

Miért ilyen szinte az összes lány (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Miért az jön be nekik, ha bunkó velük egy fiú? Még a National Geographic egyik műsorában is azt mondták, hogy megismerkedéskor még kedvesnek kell lenni egy lányhoz, de az első randi után már bunkónak kell lenni, mert nem szeretik ha a fiúk az érzéseikről beszélnek nekik. Miért van ez?

2015. máj. 22. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a kérdésre nem tudok válaszolni, és érdekes módon ezt annyit hallom. nem cáfolom, hogy van ilyen, mert nem ismerem az összes lányt a világon, de mindig megdöbbenek, amikor egy férfi ezt állítja
2015. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
22%
Hű, hát velem ha az osztálytársaim bunkók, nagyon rájuk szólok! Rendben, lehet, hogy ki kellett vívni (nem mindenkinél), hogy kinyissa előttünk az ajtót, meg előre engedjen,de nagyon kedvesek, ha én is az vagyok velük! Én kimondottan szeretem, ha egy fiú az érzéseiről beszél nekem, és nem rejti el azokat, mert nem vagyok gondolatolvasó, jobban szeretem, ha kimondja! 15/L
2015. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
A lányok a rossz fiúkkal csak smárolnak,a jó fiúkhoz mennek feleségül.
2015. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség ,hogy a lányoknak az jön be ha bunkó velük a fiú gondolj bele te se se szeretnéd ha bunkóznának veled akár fiú vagy akár lány és szerintem az tök normális ha egy fiú beszél az érzéseiről.
2015. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán még fiatal vagy ezért tanácsolom, hogy van jópár dolog amiben ne keress logikus magyarázatot egyik közé tartozik ez is.
2015. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha tudományos választ vársz, ajánlom aláásni magad a szociológia (és pszchilógia) bugyraiba. De csak most, csak neked (:D) röviden, tömören: társadalmi elvárásokat teljesít mind a két nem, amiket "nemi szerepeknek" hívunk jobb körökben. Így "tréningelnek" minket (a társadalom - család, barátok, tanárok, munkatársak, stb): hogy tartsuk be az előírt szabályokat.

Hatalmas butaságokat és irgalmatlanul bántó dolgokat nevelnek belénk, teljesen korlátoznak, megszégyenítenek, ha nem a "jól bevált" játékszabályok szerint játszunk (vicces példa a sorban állás - kiabálás, ha valaki eléd áll). Tehát: a lányoknak és a fiúknak is adva van, hogy "jó". Persze ez nem jó. De sokat azt hiszik.


Erről nagyon sokat lehetne beszélgetni. Ajánlom figyelmedbe a "gender elméletet".

2015. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért bunkóság az ha valaki nem beszél az érzéseiről???
2015. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, szövegértés egyes?
2015. máj. 22. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

"de az első randi után már bunkónak kell lenni, mert nem szeretik ha a fiúk az érzéseikről beszélnek nekik." Tehát azért kell bunkónak lenni mert a lányok állítólag nem szeretik ha egy pasi beszél az érzéseiről. Nem hallgatni az érzéseidről, bunkónak lenni. Gratulálok.

Tanulj meg fogalmazni meg keresőt használni. Ezer ilyen kérdés van már..

Hidd el hasznosabb, mint itt nyávogni.

2015. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,velem ha bunkó a fiú rövid úton elküldöm melegebb éghajlatra.:D 19/l
2015. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!