Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az osztályomban miért nem...

Az osztályomban miért nem mutatnak felém egy csöppnyi tiszteletet vagy szeretetet sem a fiúk?

Figyelt kérdés

Még így az elején leszögezném, hogy nem vagyok egoista, van egy önképem ami arról szól, hogy szerintem normálisan nézek ki és a viselkedésem is teljesen normális, tehát ezzel a fiúosztálytársaimnak nem lehetne baja.

Az osztályomban még év elején próbáltam megismerni a fiúkat is, de nem ment, mert valamilyen oknál fogva egyszerűen elkezdtek olyanokat a fejemhez vágni, hogy "tehén" (53 kg vagyok és 167 centi) "ri*anc" (szűz vagyok és a fiúkkal teljesen normális módon viselkedek, semmimet nem rakom ki) meg "nyomorék" és hogy "semmire nem vagy jó". Engem ezek a dolgok nem érdekelnek, mármint amiket ők mondanak, de egy idő után már idegesít, mikor valamelyikük kigáncsol, vagy belém rúg (?). A legjobb barátom egy fiú, de ő nem abba a suliba jár mint én, és ezeket elmeséltem neki, a reakciója pedig a következő volt: azt mondta, hogy nem érti, miért nem lehet engem picit is tisztelni, ha már nem olyan vagyok, mint a mai legtöbb 15 éves: nem iszok, nem dohányzok, nem élek kábítószerekkel, nem rakom ki a melleimet. A haverjai, akiket én is ismerek és találkozni szoktam velük, ugyanezt mondják. Nem, nem öntömjénezésként írtam le ide mindezt, de úgy gondolom, mindez befolyásolja majd a választ, amit leírtok nekem.

15/L



2014. márc. 19. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nagyon gyerekek az oszt. társaid.
2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb beléd rúgnak, vagy gáncsolnak, nyugodtan tekerj le nekik egyet, utáűna békén fognak hagyni.
2014. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

állandóan visszaszólok valamit, de fizikai téren én egy hatalmas nulla vagyok :D

most jut eszembe, hogy amikor megpofoztam az egyik fiút amiért ler***ncozott, visszapofozott. ennyit erről :/

2014. márc. 19. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Merrefele laksz? :)
2014. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

?

Nem értem, ez hogy jön ide?

2014. márc. 19. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszapofozott? Ott törném el a karját tőből, ha az én osztályomba járnátok. Lányoknak sohasem ütünk vissza, még ha megpofoz, akkor sem.
2014. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nem erősen pofozott meg, de ott lesokkolt.
2014. márc. 19. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Úgy jön ide, hogy megkérdeztem.
2014. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Az osztályomban még év elején próbáltam megismerni a fiúkat is, de nem ment,...." Furcsa lehetett ez a probálkozás. Szerintem tt sz_rtál valamit nagyon el. Egy összeszokott társaságba ujként kerültél be?
2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. osztályos vagyok, és senkit (!) nem ismertem az osztályból, de hozzácsapódtam egy párfős társasághoz, akikkel mostanra már barátokat alkotunk. ők is össze voltak szokva (lányok) mivel egy helyen laknak, és magamat adom nekik folyamatosan, ahogy a fiúknak is, a lányok mégis bírnak engem. nem tudom, mit ronthattam el.
2014. márc. 19. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!