Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő teljesen megváltozhat...

Egy nő teljesen megváltozhat 3 hónap alatt kívül-belül?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, akit első szerelme porig alázott, eldobott, kihasznált. A lány 3 hónapra eltűnt a társaságból, letörölte magát mindenhonnan, senki nem tudott róla semmit.


3 hónap után visszatért, de mintha nem ugyanaz az ember lenne, mint azelőtt. Lefogyott, kivirult, máshogy öltözik, sokkal jobb csaj lett, mint volt. De belül még nagyobbat változott. Megkomolyodott.


Létezik, hogy valaki 3 hónap alatt ekkorát változzon?


2015. máj. 23. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is töröltem magam a közösségi oldalról mikor dobott az elsô szerelmem, két hét alatt 12 kilót ledobtam, a sportba temetkeztem, ruhatárat és hajszînt váltottam. És igen, belül is megváltoztak a dolgok.
2015. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És jobban érezted magad ettől?
2015. máj. 23. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhez miért kell törölni magunkat?? Csak ezt nem értem. Egyébként ige, aki akar, az változik.
2015. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, jobban éreztem magam. Visszatért az önbizalmam. Rendszeres sikereket könyvelhettem el a pasiknál, sokaknak tetszettem, előtte 12 kiló többlettel azért nem így volt..

Az akkor még létező iwiw-ről töröltem magam és nem egy ördögi terv részeként vagy valami, hanem mert egyrészt nem volt kedvem nézegetni, elment tőle a kedvem, főleg nem akartam látni, hogy az exemnek milyen új nőismerősei lesznek. Ez csupán egy keserű érzés. Aki átélte, az tudja. Egyébként másfél hónapra rá újra összejöttünk az exemmel. :)

2015. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!