Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik az a tárgy ami...

Nektek melyik az a tárgy ami a legfontosabb számotokra? Mi a története?

Figyelt kérdés

Most itt személyes dolgokra és kimondott tárgyakra vagyok kíváncsi. Nem úgy mint például "mikró nélkül nem tudnák élni" hanem az a "gyűrű amit nagymamámtól kaptam" verzió. Ami nektek a legértékesebb :)

Csak kíváncsiságból meg mert szeretek ilyenek olvasgatni :)


2015. máj. 23. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apám fénykardja, akit Darth Vader ölt meg.
2015. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A telefonom nélkül tuti bekattanék :)

Amúgy nincs ilyen tárgy amihez annyira kötődnék

2015. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%

nekem egy kristály még a hegyekben találtam foszforeszkáló hatása van és zöld.és úgy vettem észre hogy segít nekem ránézek és tudom a választ mindenre

de ha van skyped ott is beszélhetünk

2015. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pluss macim . 20 éve velem van jó és rossz pillanatban ... Tudja a család, hogy majd egyszer vele kell engem eltemetni :) Maci szent, nem játék és nem lehet gúny tárgya :D
2015. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
amúgy ha tudni akarod dynamo titkát akkor egy kristály volt ami megnyitotta a harmadik szemét azért tud ilyeneket csinálni ezt egyébként írtam ide
2015. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ide dynamo :D XD
2015. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy idehozta.
2015. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ágyam, szerelem volt első látásra, csak ezen alszom teljesen ellazulva.
2015. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy zongorám, amit nem vittem magammal amikor elköltöztem anyáméktól. Szerettem volna elvinni, csak anyám élettársa lecsapott rá, hogy neki az kell, hagyjam ott. Vettem helyette egy szintetizátort. Nem volt elég jó, ezért lecseréltem egy másikra. Aztán megint vettem egy jobbat. Aztán egy kalapácsmechanikásat, ami már kicsit hasonlít a zongorára. Egy évig gyűlytöttem rá, de csalódtam abban is, mert nehéz volt lenyomni a billentyűit, elfáradtak az ujjaim tőle. Aztán vettem helyette egy súlyozott mechanikásat. Most ez van és nem is használom semmire, csak a sarokban porosodik, de ezt is lecserélném, tudom is hogy mire, csak az dupla annyiba kerül és az életbe nem lesz rá pénzem, gyűlyteni meg nincs kedvem rá, annyira nem fontos. Na szóval mostmár nekem semmi se jó. Asszem inkább egy igazi zongora kéne :D
2015. máj. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy plüsskutyám, ami mindig velem volt, amikor kiskoromban kórházban voltam - ez sokszor megtörtént. A kutya eredetileg a tesómé volt, de sajna kisajátítottam magamnak.

Igaz, hogy már legalább 20× meg lett varrva, de nem akarok/nem tudok tőle megválni, pedig már rég felnőtt vagyok.

2015. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!