Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok bánkódni a...

Ti szoktatok bánkódni a sorsotok miatt?

Figyelt kérdés
Néha belegondolok, hogy milyen lenne egy ismert ember helyében lenni, pl. színésznők, szépek, kedveltek, tehetségesek és azt csinálják, amit szeretnek, ezernyi lehetőségük van az életben és itt van ellentétként a legtöbbünk átlagos élete, eljárni munkába, hazajönni, főzni, még többet dolgozni. Persze egy mindennapi ember is lehet boldog, de olyan kevesen vannak boldogok; Lehet változtatni a sorsunkon, természetesen, csak nem mindenkinek van meg rá a lelki ereje és lehetősége.
2015. máj. 24. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2015. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik se könnyű, ugyanúgy megvannak a problémáik. Ha olyan a sorsom (amit én alakítok) hogy éppen nem megfelelő, megpróbálok rajta változtatni vagy elfogadni és megszeretni ahogy van.
2015. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Én inkább azt kívánom nekik fulladjanak bele a pénzbe.De komolyan.
2015. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megtanultam boldogan élni. Nem a problémákkal, hanem az örömökkel foglalkozok. Ha valamivel problémám van nem sírni kezdek mint a többiek, hanem megpróbálom megjavítani vagy jobbá tenni. Az én életem sem tökéletes, nekem is vannak bajaim, problémáim, de megtanultam nem elsőnek rájuk tekinteni. Sokkal jobb, szebb dolgok vannak, amikre érdemes időt szánni.
2015. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tévesen képzelik az emberek hogy a sztárok és hasonlók élete tökéletes, csodás. Nem az egyáltalán, sokkal több a pénzük kb ennyivel jobb csak, de emellett sokkal több a gondjuk, teendőjük is mint az átlagembernek. Na meg az utcára nem mehetnek ki nyugodtan. Én sose szeretnék olyan életet.

Én magam alakítom az életem, nem a sors. Jól élek, jól érzem magam, megvan mindenem amit akarok, azt csinálom mindig amit én akarok. Ez a fontos.

2015. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én inkább azt kívánom nekik fulladjanak bele a pénzbe.De komolyan."

Jó magyar mentalitás... :)


"színésznők, szépek, kedveltek, tehetségesek és azt csinálják, amit szeretnek, ezernyi lehetőségük van az életben"

Ez már a mesékben sem így működött, el kell vállalniuk csomó gyenge szerepet, folyton b..sztatják őket az emberek, újságírók, meg minden percük be van ugyanúgy táblázva mint az átlag embernek.


Amúgy néha én is mint gondolom mindenki eljátszom a gondolattal hogy lehetnék gazdag, jóképű, lehetett volna jobb családi hátterem, de alapvetően úgy vagyok vele, mindenki hozza ki a maximumot abból amije van, és akkor lehet boldog.

2015. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mostanában elég sokat bánkódok a sorsom miatt, elég sokat segít a környezetem ebben :)
2015. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!