Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerre akarom aket gyerekem...

Egyszerre akarom aket gyerekem intezmenybe szokatni,3 evest oviba, egy evest bolcsibe. Ti sorsotok hogy alakult beszoktatas utan, hanyszor es menyit voltatok betegek fel ev alatt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
A betegsek erdekelnek foleg, mikor, milyen betegsegeket katak el a gErekek es ti is lebetegedtetek-e?
2014. dec. 5. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ősztől-tavaszig szinte állandó légúti nyavaják.A lányom a bölcsibe elég sokat volt beteg,mondjuk,én már akor sem vittem,ha köhögött,folyt az orra.Így az egy bölcsis év úgy telt el,hogy 1 hét bölcsi,1,5 hét itthon.A leghosszabb idő amit egyhuzamban járt az 1,5 hónap volt.


A fiam idén októberben kezdte a bölcsit,eddig 2x volt beteg.

Mi mindig megúsztuk a betegségeket az apjukkal..Illetve 1 x egy hányós vírust benyaltam tőle.

2014. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszerre ment a 3,5 éves és a 20 hónapos. Az első évben szinte nem is voltak betegek, talán a kicsi egy hetet hiányzott. A nagyobb később is nagyon ritkán betegedett le annyira, hogy otthon kellett vele maradni.

A kicsi viszont a második bölcsis évben ősztől tavaszig egy hetet járt bölcsibe, 1-1,5 hetet pedig anyukám volt vele, mert folyton taknyos volt.

2014. dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 hónaposan kezdte a fiam a bölcsit. 1 hetet járt, 1 hetet nem körülbelül, én sem vittem, ha náthás volt vagy köhögött. Aztán volt 4 hetünk egyben, amikor egészséges volt, a 4. hét végén összeszedett egy hányós vírust és egy hörghurutot egyszerre, így a kórházban kötöttünk ki :( Szóval gyakorlatilag folyamatosan beteg :(
2014. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!