Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes lennél elviselni "magad"?

Képes lennél elviselni "magad"?

Figyelt kérdés

Ha találkoznál egy olyan ellenkező neművel, aki belső tulajdonságokra tökéletesen megegyezik veled a legapróbb részletig, külsőre pedig épp az ízlésednek megfelelő, képes lennél elviselni akár egy kapcsolat keretein belül?


Esetleg pár szóban, hogy miért igen, vagy miért nem :)


2015. máj. 24. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem tudnám elviselni. Olyan lenne mint én, csak férfi ? Tuti nem :D Nem bírnám elviselni önmagam még egyszer xD
2015. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Szerelmes lennék.::DD viccet félretéve,azért a teljesen pont olyan nem lenne jó
2015. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Igen. Most is harmóniában vagyok önmagammal, és ha kettő lenne belőlem, a harmónia feltételezhetően ugyanúgy megmaradna.

Egyedül a szex lenne nehézkes, mert szeretem, ha van egy domináns fél mellettem. Viszont a swingerezés is érdekel, szóval valószínűleg az lenne a megoldás, hiszen a másik énem is érdekelné.

Na jó, a kaja is vicces lenne, mert utálok főzni :D

2015. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Amit el tudnék viselni, szeretném benne: empatikus, érzékeny, jó a humora, (:P) hűséges, ragaszkodó.

Amit nem: hogy céltalan lenne ő is, nem tudná, mit akarna kezdeni az életével, és lusta lenne... De talán tudnánk egymást motiválni, mert azért az is megvan bennem, csak sajnos ritkábban. :/

19/L

2015. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem,mert kiállhatatlan vagyok :D
2015. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én nem tudom, elviselném-e magam, de valószínűleg egyébként nem. Ha jobban magamba nézek, idegesítene pár szokása, és hogy próbálna mindent megmagyarázni :D magamnál ez rendben van, elvégre mások szemében a szálkát, de ha összefutok egy hasonló személyiségű egyénnel, az egyszerűen idegesít, és egyben az is, hogy tudom, én is ilyen vagyok.


Plusz valószínűleg mi is éhen halnánk a századik pirítós után, és szintén bosszantana a céltalansága, valamint a lustasága.


Viszont tudnék vele nevetni.

Néha.

Ritkán.

Oké, talán nem nevetgélnénk.

(22/f)

2015. máj. 24. 18:51
 7/21 anonim ***** válasza:
Elvenném feleségül. Az egyetlen negatívum az önbizalomhiánya és a trehánysága lenne. Másokba viszont tudok önbizalmat önteni csak magamba nem.
2015. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Túl lányos személyisége lenne egy pasihoz képest. Bírnám, de nem feltétlen jönnék vele össze párkapcsolat céljából. Barátként viszont remekül meglennénk. :D
2015. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

"Barátként viszont remekül meglennénk."


Tehát te még saját magaddal is szemét lennél? Gratulálok.

2015. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem szemétség kérdése, hogy valaki összeillik-e valakivel, vagy sem. Gratulálok.

Önbizalom hiányos vagyok, sokszor bizonytalan. Mellém egy olyan ember kell, aki tud bátorítani, nem pedig még egy bizonytalan lélek, akivel hátráltatnánk egymást. Márpedig ez lennék én. Pasiban. A közös érdeklődés, beszélgetés meglenne, ergo jó barátok lennénk, de mindkettőnk naivságával megszívnánk együtt az életben. Elég törékeny lelkületű ember vagyok, nem kell még egy ugyanilyen, köszönöm szépen.

Még ilyet, válaszoltam egy kérdésre és máris szemét vagyok. Nahát. :D

2015. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!