Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti aranyosnak tartjátok az...

Ti aranyosnak tartjátok az idős embereket?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon cukik. Persze nem mindegyik, vannak köztük bunkók is meg minden, de a legtöbbjük olyan édes. Pl azért, mert a legtöbb idős néni meg bácsi simán leáll beszélgetni minden jött-ment emberrel :D Jó mondjuk ez lehet, amiatt van, hogy magányosak, vagy valami, de akkor is olyan jó látni, mikor utazok mondjuk a villamoson, felszáll egy öreg néni és elkezd mindenkivel ott cseverészni xd Meg hogy a nagyon idős emberek már kezdenek kicsit elbutulni és olyan kis naiv beszólásaik vannak néha, mint a kisgyerekeknek...Az ilyen néniket meg bácsikat legszívesebben jól megölelgetném <3

Érdekel, hogy csak én vagyok-e így ezzel?


2015. máj. 24. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése:

- ha látom, hogy mennyire gátlástalanul pankrációznak a tömegközlekedési eszközökön, akkor nem bírom őket;

- ha magányosak, és igényelnék, hogy valakivel beszélgethessenek (pl.: velem, ha az utcán megyek), akkor igen, tudnak aranyosak, jó fejek lenni;

- amikor már közeleg a vég, a halál, akkor megrendítőek tudnak lenni;

Viszont vannak, akikből csak a gonoszság sül ki magányuk, elrontott életük, stb. miatt, ez szánalmas dolog tud lenni, ezt a csoportot inkább kerülöm.

2015. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!