Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Az jó, ha aranyosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az jó, ha aranyosnak tartjátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Alapszinten nyilván, de a pasim folyamatosan azt mondja, hogy mennyire nagyon aranyos vagyok. Néha váratlanul megölelget, kérdezgeti, hogy hogy lehet valaki ennyire édes, aranyos, és ennek először örültem is, de olyan sokszor mondja, hogy elbizonytalanodtam, ez mit jelent... nem szexinek vagy okosnak kéne tartania?...

L/19


2015. febr. 28. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, jót jelent. Csak akkor negatív jelző, ha lány mondja fiúra.
2015. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem :)
2015. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy, törődj bele, hogy többször leszel aranyos, mint szexi.
2015. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Az aranyos az jót jelent.Párkapcsolatot.

A szexi az(kinek mi az izlése)akkor csak lukra játszik.Ha azt mondja hogy okos akkor azt jelenti nem tetszel neki annyira.Legalábbis nálam ezek a szavak ezeket jelentik.

2015. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elbizonytalanodni ezért, mert nagyon szép gesztus.
2015. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Aranyos maximum egy kiscica vagy egy kiskutya lehet. :)

Biztos nem használnám ezt a jelzőt ennyiszer vagy legalábbis nagyon ritkán terád.

Az ölelgetés még rendben van, de ez az agyonajnározás már túlzás.

Mond el neki, hogy ez zavar és vegyen vissza ebből.


27/F

2015. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rám sokszor mondja, hogy aranyos. Alacsony vagyok, gondolom ezért, meg talán mert bújós vagyok. Szerencsére a szexi is elég gyakori jelzője rám, a szép pedig még inkább.
2015. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pont tegnap beszéltük párommal (aki fiú) hogy ha egy fiú azt mondja egy lányra hogy aranyos, az általában azt jelenti hogy aranyos de nem szexi, nem nőies. mint egy cuki pasi.
2015. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy ferfinek mondjak ezt, akkor baj van. Egy ferfi legyen ferfi.


Viszont egy no/lany egyaltalan nem baj, ha edes, kedves, aranyos.

Aki allandoan bokol neked es olelget az teljesen oda van erted.


Majd, ha mar megvan a mesterfokod is vendeglatas szakon :)(lol), akkor kerdezgesd, hogy mennyire tart okosnak.

2015. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vagyok alacsony (elég magas vagyok), ő viszont még magasabb és 3 évvel idősebb is nálam, úgyhogy lehet emiatt.... már szóltam neki többször amúgy XD
2015. febr. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!