Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ennyit változtam?

Normális, hogy ennyit változtam?

Figyelt kérdés
Gyakorikérdések.hu-n tag vagyok már 2009 óta. Visszanéztem a válaszaimat meg a kérdéseimet és némelyiken a fejemhez csaptam mennyire idióta voltam :D Most 20 éves vagyok akkor voltam 15. Nagyon meglepődtem rajta mennyit változott a Véleményem bizonyos dolgokban. Más is van így ezzel? Egyébként nagyon hálás vagyok az oldalnak mert itt ismertem meg a páromat is :)
2015. máj. 25. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális.


Nekem bár nem itt, de vannak írásaim... hát, hogy milyen kis beképzelt voltam. Kb. azt hittem, mindent tudok, mindenkinél okosabb vagyok, mindenbe belekötök, hogy enyém legyen az utolsó szó. És milyen biztos voltam akkor magamban.

2015. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen.


Nekem volt még egy régi önéletrajzi tesztem, ilyen "töltsd ki és fizesd be" típusú. Gyakorlatilag pár évenként kitöltve mindig teljesen más eredményt kaptam.

2015. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azaz személyiségi teszt :D
2015. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!