Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ennyit változtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyit változtam pár év alatt? Vagy mi ez a jelenség?

Figyelt kérdés

12-14 évesen biztos, hogy csúnya voltam, kaptam is nem egy beszólást, sugdolózást, megjegyzést. Most 16 vagyok és furcsa, mert azt mondják hogy szép vagyok (nem rokonok, nem csak ismerősök). Tapasztalt már ilyet más is? Mert én nem akarom elhinni hogy változhat ennyit az ember (arcra).


Ja, képet ne kérjetek.



2013. nov. 8. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki változik idővel
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta. Változnak a dolgok idővel.
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, ronda vagy
2013. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és aki beszól, vagy csúfol, ne foglalkozz vele.
2013. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, hogy változik az ember, de ennyit...?
2013. nov. 8. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Megfigyeltem középiskolában, hogy volt olyan, aki az első évben egyáltalán nem tetszett, aztán 2-3 évvel később már kifejezetten szépnek tartottam.
2013. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idővel a rút kiskacsából is lehet hattyú,mint a mesében.Van olyan,hogy valaki előnyére változik az évek folyamán,én például általosban csúnyácskának számítottam,középiskolában már elég jól kikupálódtam.
2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Általánosban, gimi elején csúnyának tartottak. Engem is kibeszéltek, csúfoltak. Aztán gimi végén megváltoztam. Most már harmadéves egyetemista vagyok és szépnek tartanak.
2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam :) Tinédzser éveim elején nagyon vékony voltam, és hosszú volt a hajam, ami még inkább vékonyított. 18 éves koromra kikupálódtam, nőiesedtem és a hajamat rövidre vágadtam, amitől az arcom is teljesen más lett. A legtöbben engem is szépnek tartanak most. Szóval van ilyen. És ez a jobbik eset! Sok olyan van, aki nagyon szép gyerek volt, de megcsúnyult, ahogy felnőtt...
2013. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!