Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális, hogy 12 évesen...

Ez normális, hogy 12 évesen ennyit változtam?

Figyelt kérdés
kezdjük ott, hogy a beszéd stílusom megváltozott. soha nem beszéltem kerek mondatokba, soha enm mondtam ki teljesen a szavakat. pl.: köszönöm helyett köszitmondtam. a viselkedésem is megváltoztt,sokkal makacsabb és hisztisebb vagyok és minden hülyeségért megsértődök. van amikor bezárkódok a szobámba és a semmiért sírok...
2010. márc. 19. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez normális. Üdv a kamaszkorban!
2010. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Korral jár ez!!

Kezdesz serdülni és azért van ez!Mindnen embernek van ilyen időszaka!

2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz. el múlik majd. és szerintem nem jelent semmit, hogy köszönöm helyett köszit mondasz.

15/L

2010. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, minden tini ilyet csinál. Bár a kösziből köszönöm általában fordítva szokott lenni: addig mindig kimondod, hogy köszönöm, aztán a tinikorban kezdődik a köszcsi, a kösy, a köcce, a köcy meg társai...
2010. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is normális, én is változtam. :)

Ha jobban belegondolok, teljesen megváltoztam az elmúlt pár évben, hosszú lett a hajam (3mm-ből 20 cm, és még növelem), másképp viselkedem, mint régebb, és most nem érdekel senki véleménye, míg régebben érdekelt. Ez normális.

Bár én nem szoktam sírni a semmiért, az nem tudom mitől lehet. De mindenki másképp zajlik a változás sztem, szóval még az is normális. :)


15/F

2010. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
üdvözöllek a klubban (:
2010. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

én is sokat változtam :D megkomolyodtam...hát igen :D


14/F

2010. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
érdekes...:D köszönöm a normális válaszokat.(: ja és én nem vagyok köszcsi,puszcsi,lávcsi cuccos. undorító.:D amúgy nem tudom ki írta de engem se érdekelnek mások véleménye.(:
2010. márc. 20. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
huh szerencsére te nem vagy olyan mint az osztályomban a lányok :D azok is állandóan "szercsi" meg láwcsi" stb stb
2010. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdödött a pubertázs kór. Hidd el hogy a nekünk még rosszabb volt =/ 16/F
2010. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!