Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg megszokott dolog...

Ez tényleg megszokott dolog más országokban is?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam, hogy a külföldiek zöme nem tud civilizàlt módon viselkedni Budapesten. Emlékszem, néhány hete felnőtt olaszok a földalattit játszótérnek tekintették..stb.

De amit tegnap a budai vàrban tapasztaltam, az kissé felzaklatott.

Az említett helyszínen tettem egy épületnézős sétàt az édesanyàm tàrsaságában. A tűző napsütés elől megpihentünk a Mátyás templommal szembeni emlékmű árnyékos lépcsőfokán, nem sokàig ülhettünk nyugalomban.

A téren egyszer csak áthajtott lassan egy autó, aminek az ablakából két néger férfi kihajolt, majd a templom előtt álló, egyébként közel sem kihívó ruhát viselő fiatal édesanyának elkezdtek cuppogni, fütyülni és odakiáltottak valamit röhögve.

Néhány perc elteltével felénk sétàlt egy kínai turista, fütyörészni kezdett majd felmászott mellénk. Azt hittük, csak hűsölni szeretne. Erre látjuk, hogy 1 cm-eres közelségbe ült mellénk egyre közelebb, a keze az édesanyám lábától alig pár cm-re "csúszott", újra elkezdett fütyülni és fel kellett állnom magyar àllampolgárként a szintén szolid, sportos ruházatot viselő ( hegyekben kirándultunk előtte) anyukámmal együtt, mert inzultàlni kezdett egy külföldi turista!

Hàt megáll az eszem! Itt a magyar nőket, lányokat egytől egyig prostituáltnak tekintik, vagy mi?! Azért, mert ott dívik az az aberrált dolog, hogy kislányarcú rajzokon élik ki a beteg hajlamaikat és zaklatják a nőket, azt hiszik, ezt külföldön is megtehetik?!

Ez mindenhol így megy?! Én is teszem azt, Olaszországban vagy az íreknél vagy Kínában megtehetem, hogy üvöltve beszélek és ráállok cipővel az ülésekre, majd a kapaszkodókat torna termi eszközként használom és az ottani embereket elkezdem zaklatni, rámásznék a nőkre, egy kicsit zaklatnám őket?

Hihetetlen!



2015. máj. 26. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Az olaszok olaszországban is pont így viselkednek. Jártál már ott?
2015. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

A világ bizonyos részein sajnos megszokott.

De nem mindenhol!

A nyomulós, bunkó turisták egy része a hazájában abszolút normálisan viselkedik. Ide utazva viszont kilép a visszafogott hétköznapjaiból és teljesen megkergül, úgy tesz, mintha egy buliországba érkezett volna, ahol mindent megengedhet magának.

2015. máj. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az átlag fiatal magyar nő viselkedése után joggal hiheti azt, az ide látogató túrista, hogy itt minden nő prostituált, vagy könnyűvérű. Hiszen az átlag magyar nő, meglát egy külföldit és gyakorlatilag ráugrik a farkára. Szóval nincs min csodálkozni. Te édesanyáddal ezek szerint kivételt képeztek, de az ilyen elenyésző, a fiatal magyar nők szeméttengerében.
2015. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Akármennyire is akarnék vitatkozni #3-mal, az eddigi tapasztalataimból kiindulva sajnos nem tudok :(
2015. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!