Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez más bölcsiben is normális...

Ez más bölcsiben is normális vagy megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Nem tudják felvenni a fiamat a bölcsibe, mert nincs hely, de más körzetből is jár oda gyerek. Ez így fair? Más idehozza ebbe a bölcsibe a gyerekét, én meg vigyem el máshova?
2014. nov. 26. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész városban 1 bölcsi van. Ha odavinném a gyereket szeptemberben, hogy be szeretném írtani, nem vennék fel, mert nincs hely. Nálunk előre 1 évvel már jelezni kell a bölcsinek, hogy jövő x-től szeretnénk beadni. Másképpen nem veszik be.
2014. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3 hónap múlva lenne esedékes, addig megoldjuk máshogy, de ez egy vicc nem?
2014. nov. 26. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne vicc? Ne töltsék be a helyeket, hátha megérkeztek? Vagy rúgjanak ki valakit, mert megjöttetek? Egész pontosan hogy gondolod, hogy vicc?
2014. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk úgy, hogy amíg van abban a körzetben lévő bölcsiben hely, ahonnan jön a másik gyerek, addig ne irathassa be ebbe vagy tartsanak fenn 1-2 helyet azoknak, akik nem szeptemberben kezdik a munkát.
2014. nov. 26. 11:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból érdekes, hogy ha van valami váratlan dolog, és vissza kell mennem előbb dolgozni, akkor nem tudok, mert 1 évig meg kell oldanunk máshogy a dolgot.
2014. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezzel az a gond, hogy nagyon most már sehol nincs hely bölcsiben, amióta anyuka gyes mellett is visszamehet dolgozni. Szóval aki gyorsabb, az jár szerencsével, a többi meg kénytelen csanába járatni a picit, más megoldás nagyon nincsen.
2014. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress egy családi napközit, oda hamarabb be fog kerülni.
2014. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én meg előre akartam olna várakozó listára kerülni, de nem veszik be mert nincs munkám, max rendszeres gyermekvédelmivel, de azt meg csak akkor kapok, ha bölcsibe megy...

így menjek én is el dolgozni..

2014. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nincs ilyen gond.Szóltam,hogy szeretném beadni a bölcsibe,mert mennék vissza dolgozni.Fel is vették azonnal.
2014. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen normális, minden bölcsibe, oviba tavasszal van beíratás, ha akkor jelezted, hogy te most mennél bölcsibe (tehát idei bölcsi/oviévben), akkor kellene csak reklamálnod, egyébként ha nagyon sarkítani akarom a te hibád, hiszen te nem szóltál időben, hogy menne. Én pl egy tőlünk 30 km-re lévőbe hordom (mondjuk a munkahely miatt szintén elsőbbséget élvez) és ne haragudj, de engem nem érdekel, ha esetleg emiatt valaki nem jutott oda be (én tavasszal jeleztem, hogy most majd mennénk, vagyis én előre gondolkodtam). Egyébként meg lehet, hogy a gyerek szülei az adott körzetben dolgoznak (mint írtam ez ugyanolyan indok, mint a lakhely).
2014. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!