Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Majomszeretet ellen valami?

Majomszeretet ellen valami?

Figyelt kérdés
Ha majomszeretettel neveltek, és 21 vagyok, és nem merek emberek közé menni mert megriadok attól ha valaki nem szépen szól hozzám amit otthon megszoktam, és fiú vagyok, akkor mit tegyek magammal? Van ebből olyan kiút, hogy egy normális ember legyen belőlem?

#rossz #anya #majomszeretet #kibaszol a gyerekkel
2015. máj. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2015. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz báttya, azért mielőtt még felkötném magam megvárok még pár kommentet. :)
2015. máj. 27. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Pròbàld meg legyőzni a sajàt fèlelmedet, menj emberek közè. Elöször lehet bàntònak fogod èrezni, ha valaki nem ugy szòl hozzàd, de idővel megedződz, ès jobb lesz.
2015. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na nehogy már az is baj legyen, hogy a szüleid mindig szépen szóltak hozzád...


Azt viszont nem értem, hogyhogy 21 éves korodban jön elő ez a probléma. A legtöbb embernél már óvodában jönnek az első beszólások, konfliktusok a többiekkel, később iskolában aztán meg pláne.

2015. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj, az már inkább hogy ezt is várom el és ha nem ezt kapom máris asszem gáz van azzal amit mondtam.
2015. máj. 27. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok lányban, és már van, hogy a családban is bántanak azzal, hogy hogyhogy nem "edződtem" meg, ahogy fogalmaztál.

Én is kíváncsi lennék a megoldásra,én se tudok mást, mint hogy elviselem a többi ember beszólásait, de sokkal jobban fájnak a kisebb dolgok is, mint másoknak.

Tapasztalattal talán átlagosak leszünk.

2015. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki gonoszan viselkedik veled, az azért csinálja,

mert a saját gyengeségét leplezi azzal, hogy támad.


Ezért ne vedd magadra, hanem inkább kérdezd meg tőle, hogy mi baja van.

2015. máj. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!