Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megoldás a hara kiri?

Megoldás a hara kiri?

Figyelt kérdés
amikor semminek nem tudok örülni akkor elgondolkozok egyszerűbb lenne mondjuk leugrani egy hegyről vagy felkapni egy kardot és -------
2015. máj. 29. 11:55
 1/10 *Nekomimi* ***** válasza:

Nem.


Oké, most minden car, meg rossz meg kilátástalan, de minden éremnek két oldala van. Ha most "megharakirized" magad, akkor nem adsz esélyt a változásnak.

2015. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehogymár harakiri... Gondolj a halottkémekre is meg a családodra, hogy milyen trauma érné őket a látványtól...


Találj megoldást a szorult helyzeteidben is! Van kiút mindig és nem érdemes feladni.

2015. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ám megpróbálod megoldani a problémáidat,neeem,rögtön öngyi kell lenni??? Attól,hogy kibelezed magad,SEMMI nem fog megváltozni!!A változásért TENNI kell.Járj el barátkozni,szórakozni,sportolni,ismerkedni!
2015. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

már elég sok kudarc ért a családom szerintem ha megtalálna halottan akkor megennének vagy táncolnának egyet ,barátkoznék én szívesen ,de eddig egy olyan embert nem ismertem meg aki ne akart volna átverni vagy becsapni ,és a legtöbb ember általában felszínes és olyanokból pedig nem kell ,tenni ,hát élemz életem ,de nem vagyok vele megelégedve ,és nem látom az utat hogy tehetném jobbá :(((

köszönöm a válaszokat

2015. máj. 29. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebben mi a seppuku?
2015. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mártírszagot érzek.. valaki idejött nyafizni és sajnáltatni magát, de bezzeg ha most két kézzel megragadnám a vállát és kezdeném az ablak felé taszigálni, akkor tiszta erőből védekezne, nehogy kilökjem. Nem akarsz te meghalni, csak már annyiszor untattad a környezetedet ezzel az "öngyi leszek" baromsággal, hogy már meg sem hallgatnak. Csak 1 kérdésem lenne: ha olyan durva értelmetlen és üres az életed, miért nem vállalsz önkéntes munkát valahol? Rögtön hasznos lehetnél. Ja ez még nem jutott eszedbe, mert akkor fel kellene emelni a hátsódat és hát mennyivel egyszerűbb otthon rinyálni, meg vagdalkozni a neten, hogy te meg akarsz halni.
2015. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kérdező két helyen is önkéntes vagyok polgárőr és tűzoltó is ezt heti 5 ször esténként csinálom emelett napközbe melózok és suliba járok ,ha kell papírt is küldök róla ,és mi tagadás volt benne önsajnálat ,de a helyembe te már lehet meg tetted volna el se tudod képzelni miket éltem meg ,és tudom hogy azért szép az élet mert nehéz hogy éljed ,de az enyém elég elcseszett lett és mindent ami erőt adott fel kellett adjam ,és egyszer kiugrottam az emeletről ,de megusztam egy csípőtöréssel :/
2015. máj. 29. 16:14
 8/10 A kérdező kommentje:
a seppuku az nincs benne még ,de hiába adok esélyt a jóra sose jött és már jó pár éve várom ,ezért írtam ki ,mert leet az lenne a megoldás ha kést ragadnék mert már belefáradtam a várásba
2015. máj. 29. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, a hara kiri az nem. A nigiri, vagy a maki az talán, esetleg még a tonhalsaláta is, de a hara kiri az biztos nem megoldás.
2015. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azért mindenki válaszát köszönöm
2015. máj. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!