Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok tapasztalni...

Ti szoktatok tapasztalni ilyen "szégyenrohamokat"? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Tudod, mikor egy ciki vagy szégyenteljes helyzetbe kerülsz, amit aztán próbálsz elfelejteni, de váratlanul akár hónapokkal később hirtelen eszedbe jut és legyűr mint egy hullám. Nekem ilyenkor fizikai tüneteim is vannak: össze szoktam rezzenni, elharapom a szám vagy remegni kezdek. Nagyon rossz. :/


Veletek is van ilyen?

Találtatok már megoldást?



2015. márc. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, gyorsan elhessegetem, arra gondolok, hogy ez csak nekem volt ügy, a másik fél már biztos elfelejtette vagy ha nem csak jókat röhög rajta. És gondolatban beveszek egy lesz.rom tablettát.
2015. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán rosszul érzem magam az ilyenektől.
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uui én meg még fejeket is szoktam vágni, meg sziszegni mellé, nagyon gáz :D
2015. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nektek is szoktak lenni fizikai tüneteitek? Ha igen, látták már az ismerőseitek? Furának gondolták?
2015. márc. 30. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat nevetek magamon!
2015. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak cikis helyzetekre való visszaemlékezésnél van ilyen "rohamom", hanem akkor is, ha csak egy sima rossz vagy szomorú emlék jut eszembe. És akkor is, ha az emléknek igazából semmi köze hozzám.

Mondok egy példát: a kisvárosban, ahol éltem a szüleimmel, volt egy kis park vagy tér vagy mi. A kis téren volt egy rész, ahova virágokat ültettek. Én egyszer, amikor átmentem a téren láttam, hogy közmunkások ássák ki a virágokat (árvácskák voltak) és csak úgy b----ák bele egy nagy átlátszó nejlonzsákba őket, mert a drága polgármester desing-t akart váltani a téren :'( Úgy sajnáltam azt a sok virágot, biztos kidobták őket, csak úgy dobálták bele abba nagy zsákba gyökerestől. Pedig semmi bajuk nem volt, nem nyíltak el, hát láttam őket előző nap.


Az arcom szokott berándulni ilyenkor meg elkezdem kapargatni a körmöm melletti bőrt, de ezeket akkor is produkálom, ha ideges vagyok.

2015. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem voltak, nagyon ritkán vannak is.

Megoldást nem nagyon tudok, én annyit fejlesztettem ki a sok év alatt, hogy valahogy észreveszem mielőtt jönne a rossz gondolat és megtiltom magamnak hogy rágondoljak. Ez kicsit káoszos tudom, de nem tudom jobban elmagyarázni, amíg te magad nem tudod megcsinálni addig nem is fogod érteni se nagyon sajnos.

2015. márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!