Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan szituáció,...

Létezik olyan szituáció, amire nincs megoldás?

Figyelt kérdés
Sokszor azért írok ide (emberi kapcsolatokról van szó, párkapcsolat, szülőkkel, barátok stb), mert van egy szituáció, ami valami nem nagy dolog miatt robbant ki, de elveszíthetek miatta valakit. És szinte mindig az van, hogy nem tud rá más sem mit mondani. Tényleg van olyan szituáció, amit nem lehet helyre hozni? (pl ha valaki hanyagol)
2015. ápr. 28. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
2015. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2015. ápr. 28. 17:22
 3/5 anonim válasza:
Van.
2015. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát. Ez egy nagyon jó kérdés. Igazából gyakorlatilag van, de ez a két féltől függ. Én pl. nem sértődök meg semmin abszolút, bármit mondanak nekem. Ha a másik fél is ilyen, és kellően intelligens, akkor meg szoktam vele tudni mindent beszélni, és működik minden. Viszont ha már arról van szó, hogy XY nem keresi a társaságodat, mert mondjuk nem érzi jól magát veled, megváltozott stb. Tehát ha nem abból fakad, hogy most összevesztetek, és akkor most vége mindennek, akkor igazából nem tudsz vele mit csinálni. Nem várhatod el tőle, hogy keresse a társaságodat, ha nem szeretné. Ez nem így működik.

De amúgy túl általános a kérdés. Így csak általánosságban tudtam írni.

2015. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná hogy van. x/0
2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!