Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őrült vagyok, vagy ez inkább...

Őrült vagyok, vagy ez inkább egy megoldás? Érzehetem magam bolondnak tőle?

Figyelt kérdés

Szóval én szeretek olvasni, de csak olyant, ami érdekel. A héten nekifogtam a kötelező háziolvasmánynak, ami nagyon unalmas. Lehet valakinek tetszik a könyv amit olvasok, de számomra az unalom és a pokol határán húzódik.

Szóval, olvasni olvashatom, de folyton elkalandozok, nem figyelek. Hát, így sokat nem ér. Azt találtam ki, hogyha hangosan felolvasom, akkor figyelemmel követem. És így tényleg tudom is a sztorit követni, értelmezni, csak úgy érzem mintha megőrültem volna amiatt, hogy magamnak hangosan olvasok.


2015. ápr. 17. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, egyszerüen csak igy jobban koncentrálsz a szövegre. Nem te vagy az egyedüli, igen sok embernek bevált ez a módszer a tanulásnál.
2015. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"csak úgy érzem mintha megőrültem volna"


Ez csak buta, berögzült társadalmi nézetek miatt van így. Az első félórában lehet, hogy kellemetlenül fogod érezni magad emiatt, de aztán megszokod teljesen.

2015. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!