Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek a cigányok zaklatá...

Mit tehetek a cigányok zaklatása ellen? Nem akarok több támadástól tartani.

Figyelt kérdés
A történet röviden: tegnap délután hazafelé tartottam, és az egyik tipikus putris ház előtt üldögélő cigányok közül az egyik lány utánam jött, nekilökött egy kapunak, majd kiabált, mindenféle k--vának elhordott, azt mondta letöri a szemüvegem, és életveszélyesen megfenyegetett. Nem törődtem vele, elküldtem, és hazamentem. Ma korábban értem haza (busszal járok iskolába egy másik városban), direkt az utca másik oldalában baktattam, de a putris banda megint utánam jött, és távolból fenyegettek, le--váztak...Megismernek, és látják már azt is, mikor a buszról leszállok, így hiába mennék másik utcán haza...Mit tehetek ez ellen? Lenne értelme rendőrt hívni? 19 éves lány vagyok. A tanácsokat megköszönném!

2015. máj. 29. 12:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
85%
A rendőrök nem csinálnak semmit, félnek a cigányoktól. A kérdést biztosan törölni fogják, mert minden ilyen kérdést törölnek, mert cigányvédők itt is...
2015. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Hát remek....az a baj, hogy tudom, milyenek, és nem fogják abbahagyni, én meg azért tartok attól, hogy megint jönni fognak aztán helybenhagynak....
2015. máj. 29. 12:48
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Fegyverkezz, mást nem tehetsz. Ezek az erőből értenek.
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
36%
nincs egy férfi ismerősöd, aki pár napig eléd tudna menni? Nálunk volt hasonló dolog, a vasútállomástól a lányomat követték egy mercivel és közben szólongattak neki, kopasz barnabőrűek voltak. Onnantól én és a férjem elé mentünk, felírtuk a kocsi rendszámát is, hogy ha történne valami, legalább azt tudjuk. Szóval valaki menjen ki eléd pár napig. A másik nem tudom, működne-e, mert nem ismerem őket, de megkérdezném, hogy miért haragszik rám, mert én nem akarok neki ártani semmit és hogy miben tudnék segíteni. És megmondanám, hogy bocsásson meg, mert nekem is elég neház az életem és nem tehetek róla, hogy erre kell hazajárnom. Talán kicsit össze is lehetne vele barátkozni. Persze ez nem mindig működik, mert akkor el kezd lejmolni, stb, de ha arra jársz és tudja hol laksz, nem érdemes feljelenteni sem, mert bosszút állnak.
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ki mennek elé pár napig nem jó. Amint egy nap nem megy elé valaki be fogják találni. Velem is így volt sajnos.
2015. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Nem tud elém jönni senki, barátom távolban dolgozik, apám sem ér rá a munka miatt :/ ha leszállok a buszról, egyből látnak, és a másik utcára is csak úgy tudok eljutni, ha előttük kb elmegyek...barátkozni meg nem hiszem hogy nyerő, már csak amiatt sem, hogy fenyegetnek, hogy megölnek, megtépnek, elveszik az értékeimet.
2015. máj. 29. 12:57
 7/56 anonim ***** válasza:
90%
4-es válaszoló első része tökéletes a kommentnek . A másik fele használhatatlan , megalázkodni és tárgyalni alja férgekkel ? Ugyan már .
2015. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nem fogok azért bocsánatot kérni tőlük, mert élve születtem, és arra tudok csak hazajárni :)..ő köt belém, kiabálja, hogy "megb---- te k----a" tehát nem hinném, hogy barátkozós kedvében van....
2015. máj. 29. 13:01
 9/56 anonim ***** válasza:

Két megoldás van:

1. Szétb..szod az összes fejét.(feltételezem ez sajnos nem kivitelezhető az esetedben)

2. Kerülő úton mégy egy pár hétig.

2015. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Nos, elég alacsony és törékeny vagyok, így nem hinném, hogy a nagyon maximum 55 kilóm bármit is jelentene ellenük :) a kerülőút pedig azt jelentené, hogy teljesen máshol szállok le a buszról, ami esetemben fél órás kerülő lenne.
2015. máj. 29. 13:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!