Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy minél izmosabb akarok lenni?

Figyelt kérdés
Állandóan csak edzek már,mert nem vagyok elég izmos a lányoknak,ráadásul a 192cm-es magasságom mellé idétlenül mutat a vékony alkat.Beleőrültem az egészbe.
2015. ápr. 3. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyél többet, tömegelj, úgy majd tudsz kellőképpen izmosodni is, valamint vékony sem leszel. Biztos rossz lehet ektomorfnak lenni, úgyhogy csak erőszakkal tudsz túllépni rajta. Rengeteg szénhidrát.
2015. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat edzel és nincs eredménye, akkor meg kéne kérdezni valakit, hogy mit csinálsz rosszul. Mondjuk ott az edzőteremben valamelyik trénert.
2015. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem azt mondom,hogy nincsen eredménye,csak lassan haladok.és nem kell sok szénhidrátot ennem,mert nagyon híztam tőle hasra,azt mondták fogjam vissza :S
2015. ápr. 3. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyél sokat haver... Jó az a szénhidrát. Ha diétázni akarsz, akkor nem szabad szénhidrátot enni, de ha edzel rendszeresen, akkor nyomjad magadba, hogy a szervezeted tudjon mit átalakítani izommá. Heti 2-szer kardio edzés, és nem fog meglátszani a hasadon. Reggel meg edzés után fehérje. Keményen kell nyomni, mert sose fogsz megnőni! ;)
2015. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már miért ne kellene bevinnie szénhidrátot valakinek szálkásítás alatt?
2015. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszul írtam. Ha kevesebbet kell fogyasztania.
2015. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ajj, nem tudok írni. Na szóval kevesebb szénhidrátot kell bevinnie, ha diétázik :D
2015. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, ez már jobb. Szóval alapvetően az igaz, hogy ha valaki tömegel, akkor hízni fog. Értelemszerűen az genetika kérdése, hogy ki mire hízik, értem ez alatt azt, hogy van, akinek szép lába van, alig van karja, de mégis lóg a bele. Lehet, hogy te pont hasra hízol, ezen tényleg csak az aerob, esetleg mértékkel a kardio segít. Azonban ha nagyon visszafogod magad, akkor a szervezet természetéből adódóan megvonod a szükséges tápanyagokat, aminek köszönhetően az izomhoz fog hozzányúlni. Lehet, hogy nőni fog a hasad, de legalább biztos, hogy nem az izmod látja kárát az egésznek. Nyilván nem mindegy, hogy mennyit eszel, 5g/tskg ch-t naponta, vagy 8-at, a megfelelő mennyiséget neked kell belőnöd, de tény, ami tény: izmosodni nem fogsz a közel semmitől, vagy maximum csak egy bizonyos szintig.
2015. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az ellen???
2015. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én akkor kezdtem el látványosan javúlni (na jó, nem külsőleg de nagyon megnőtt az energiám és az állóképességem), amikor egy magán tanárral vettem át, hogy mit és mennyit csináljak. Átbeszéltük, hogy mik fontosak nekem, min kell változtatni és melyik gyakorlatot hogy kell csinálni.

Sokat segít


+ Tényleg tudni kell, hogy melyik feladatot hogyan kell helyesen véghez vinni. Sose a kilókat számold hanem hogy jól csináld, mert sokkal többet ér. Pl egy szépen kivitelezett hát gyakorlatnál lehet csak pár kilót használok, de nagyon odafigyelek, hogy melyik izomcsoportot mozgassam, míg ha nagyobb súlyt veszek akkor átmegy az egész más izmokra. (a legviccesebb amikor látsz néhány embert hatalmas súlyokkal és csak kapkodnak és lendületből csinálnak feladatokat, aminek sok értelme nincs)


+ étkezés

+ ne várd, hogy pár hónap alatt Svarci leszel, nagy izmokhoz akár évek is kellenek ha természetes és jó úton csinálod.

2015. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!