Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul vagyok, meg...

Nagyon rosszul vagyok, meg akarok halni? Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta van lelki betegségem és mellé szorongásom. De elegem van most anyira erősen rám tört legszívesebben megölném magam. Magányos vagyok úgy érzem senkinek se számítók. 22 éves vagyok és vasárnap óta ilyen rosszul vagyok folyton folyt a sírás. Most is probálok sírni de bármit teszek nem javulok. Mi a megoldás? csak egy ölelést akarok nem bírom már tovább. Elegem van én sehol se vagyok jó a világban. Nem találom a helyen,15 éves korom óta álomvilágban élek mert a valóság folyton csalódás. Kérem valaki segítsen, annyira nagy a szívem mindenkit magamhoz rántok.

2015. jan. 19. 21:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Folyton vissza folytom a sírást de most olyan erős hogy nem bíróm, annyira fáj odabent. Szedek omega 3 multi vitamin, és magnéziumot de nem történik semmi. Úgy érzem Már nem bírom tovább, elértem azt a határt hogy mindennek vége. Az összes év sérelme ,szakítás és minden egybe gyűlt.
2015. jan. 19. 21:33
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez jó jel , írtam privátot neked ...
2015. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bármilyen hihetetlen fiú vagyok.
2015. jan. 19. 21:38
 4/18 A kérdező kommentje:

Talán még se akarok gonosz lenni.

Ö lenne a rokon lelkem?

https://www.youtube.com/watch?v=avJ6Wago_C4

A sorsom lehet szenvedés lenne?

2015. jan. 19. 21:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 veseátültetésen estem keresztül, egyik sem lett sikeres, ezenkívül minden másnap dialízisre kell járnom, 11x műtöttek és 13 éves korom óta tart ez az egész, most 25 vagyok. Rengeteg csaj bántott meg, én is otthagytam párat. Egyetemről kibuktam, majd most egy másikat csinálok. Ilyen az ÉLET, ezért megölni magadat? Butaság, a Narutóból meg erőt meríts, főleg a pozitív karakterekből, ha már ezt nézed legyél boldog tőle. Szedd össze magad fiam, mert a saját életedet te irányítod!
2015. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A legrosszabb érzés amit nem bírók az a magány. Inkább törjön el megint a kezem. De a fájdalom és az évek sérelme nekem nagyon fáj. Igen pont azon a változáson megyek keresztül hogy ne Itachi legyen a életforma.

Még több mint fél éve folyton vele egyeztem meg, úgy éreztem az én életem is fájdalommal teli és mindent el kell folytanom. De Változnom kell így minden elveszítek muszáj változnom.

2015. jan. 19. 22:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé! Szakadj ki a magányos harcos szerepből, nem egy anime-ben élsz, hanem a valóságban. Ha eleinte nem is barátokat szerzel, csak egy jó beszélgetőpartnert már az is dobni fog a hangulatodon. Magadat kell megmenteni, nem másokat és nem is másoknak téged.
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ma voltam emberek között idegenek voltak , életembe elsőnek volnak röplapbán de végig ideges voltam és szorongtam. Ezért nehéz emberek közzé menni. :(

A szorongásom miatt féltem.

2015. jan. 19. 22:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszèlgetni, írj rám.
2015. jan. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon, eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.
2015. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!