Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is vannak így? :D

Mások is vannak így? :D

Figyelt kérdés

Sokan mondták hogy felnőttként tudok gondolkodni és koromhoz képest érett felfogású vagyok. Ám néha az ellenkezőjét látom magamon.

Imádok mesét nézni, játszani a számítógépen meg ilyesmi, és úgy érzem hogy nincs szükségem pasira. Néha teljesen óvodásként viselkedek


Akkor most hogy van ez? :D

15/L



2015. máj. 29. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kb. ugyanez :) És szentem bizonyos témákban tényleg felnőttként gondolkodok.

Én nagy filmes vagyok, már kritikus szemmel nézek bármilyen filmet (jó velem moziba járni :D) ezért természetesen animációs filmeket is nézek, és utána összefoglalom hogy ez a film x és y dolog miatt rossz volt. Sőt kedvenc animációs filmem is van: wall-e. (ha esetleg még nem láttad, akkor csak ajánlani tudom, nem véletlen kapta azt az oscar díjat)

Én pl.: pasi ügyben nem igazán bírom a mi korosztályunk fiúit. Az én ismertségi körömben a legtöbb fiú komolytalan (de lehet, hogy bennem van a hiba, amikor 85. alkalommal kimondva az, hogy böszinéniiii jónapooot, valahogy nem vicces) Másrészt szerintem semmi férfias/fiús nincs abban, ha valakinek egy ecset van a feje tetején, vagy mélyebb kivágású a pólója mint egy-egy felnőtt nőnek. De ez csak az én véleményem.

Emiatt néha elgondolkozom, hogy nem-e van enyhe apakomplexusom, mert nálam az álomférfi jeremy renner (44 éves) vagy bradley cooper(40 éves) :)

2015. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele:)
2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell olyan komolyan venned, amit mások mondanak, ez csak egy kedves bók a tinédzsereknek, hogy különlegesnek érezzék magukat a társaik között. A érettség elég sok mindent takar. Jó helyzetfelismerés és azokhoz alkalmazkodás, a dolgok több aspektusból való vizsgálata, általános műveltséggel rendelkezés, önálló véleményformálás képessége, ami mellett az egyén képes érvelni, felelősségvállalás, megfontolt és helyes döntések, önfejlesztésre való igény, stb.


Ha rendelkezel ilyen képességekkel, akkor bizony érett lány vagy, csak sajnos a korosztályodban sokan csak hiszik ezt magukról, biztos van ilyen nagyszájú ismerősöd, aki állandóan meg van győződve arról, hogy mindent jobban tud másnál és vitatkozik mindig, na az ilyenek nem érettek! :)


A Youtube-on is néha belebotlok tinédzserek videóiba, amiben okoskodnak különféle dolgokról, meg egymást szidják , az ilyenek sem érettek, viszont elég dühítő, hogy ezekért rajong egy csomó gyerek.


A fiúkkal kapcsolatban megértelek, és az első válaszolót is, ha lány lennék, inkább halnék meg egyedül, minthogy összejöjjek ilyen idétlen, nőies jegyeket viselő sráccal. Bár sajnos a lányok nagy része sem jobb mostanában...


A férfiak nagy része fiatalabb társat szeretne maga mellett, úgyhogy esélyetek van sok, hogy egy értelmes, idősebb srácra találjatok. :)

2015. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Azt vettem észre magamon és másokon is,hogy akiknek korán kell felnőniük,vagy csak koraérettek lettek,azoknak mindig van egy gyerek(es) oldaluk.

Macival alszanak,meséket néznek,stb.

2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát amikor mások társaságában vagy akkor nem mesét nézel, meg nem tolod a LoL-t, diamondba. Óvodásként meg persze, hogy viselkedik az ember ha olyan társaságban van, de nem azok akik ezen állításokat tették rólad minden bizonnyal nem ismernek olyan behatóan, mint te magadat.
2015. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Klassz hogy nem vagyok egyedül :) ...mondjuk az érettséget magamon nem igazán veszem észre, csak vannak olyan emberek akik miután tanácsot adok azt mondják hogy felnőtt fejjel vizsgálom át a dolgokat.

Ez a kérdés most tudom, úgy hangozhatott mintha egy magától elszállt egósimogató tini írta volna, de nem ez volt a célom. Csupán érdekelt hányan éreznek még így :)


Egyébként én is macival alszom 👍 éljen az ovi 👍👍

2015. máj. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!