Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy tudjátok az emberek...

Ti hogy tudjátok az emberek viselkedését, természetét tolerálni? Nekem egyre nehezebben megy. egyszerűen butának, ostobának látok már mindenkit!

Figyelt kérdés

#viselkedés #tolerancia #elviselés #tûrés #ostobasàg
2015. máj. 30. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem tartozom az idős generációhoz. :):):)


De a világ már csak ilyen. A buta emberek okosnak képzelik magukat, sőt mondják is magukról, a hormonok pedig dolgoznak. Fogalmazás ide vagy oda, ezen nehéz változtatni.

2015. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor te most okosnak hiszed magad,tehàt buta vagy fogalmazàs ide,vagy oda:D
2015. máj. 31. 16:43
 13/16 anonim ***** válasza:

:D:D:D


Oké, csűrjed, csavard, legyek én a buta, édesmindegy. :) Mindenesetre egy csomó okos és buta embert látok. És azt hiszem hogy tényleg ilyen a világ. Nem pedig ilyen:


"egyszerűen butának, ostobának látok már mindenkit!"


NA szia, Savanya kiszáll!

2015. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#3 az állításodban implikálod, hogy az okos a butát nem butának látja. Próbálok rájönni, mit akarsz mondani ezzel... Áh, nyilván ostoba vagyok!
2015. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg ostoba vagy, mert nem azt implikálta, hogy az okos a butát nem látja butának, hanem azt, hogy az okos nem lát mindenkit butának. A tényleg butát attól még butának láthatja.
2015. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
b+ jó érzés volt lelőni a poént?
2015. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!