Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a melegségről?

Ti mit gondoltok a melegségről?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy sokan azt mondja, hogy aki meleg az beteg, és hogy őket meg lehet "javítani".De ti mit golndoltok ? Nektek mi a véleményetek ? Ez a "javítás dolog igaz ?

2015. máj. 30. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltak kísérletek a "gyógyításra", elektrosokk is, meg miegymás szépség..

Egyházi átnevelő iskolák is, de egyik sem vált be.

De sokan próbálkoznak ezzel a mai napig.

2015. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A homoszexualitás nem betegség, így a "javítási" kísérletek is fölöslegesek.
2015. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak a melegek, nem egy ismerősöm van, aki az. Semmi gond nincs velük. Mindenki olyan, amilyen. PEACE
2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

"A homoszexualitás nem betegség"

Nem betegség, hanem hiba a rendszerben, mivel 2 homoszexuális egyednek nem lehet utódja, vagyis azon 2 szál nem tudja örökíteni a génkészletét így ki fog halni.

2015. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: nem ez volt a kérdés, úgyhogy erről itt fölösleges vitát kezdeményezni.
2015. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

A melegség nem betegség. Egyesek szerint a hormonháztartásuk más, mint az átlag embereknek.

Véleményem szerint ez inkább érzelmi okokra vezethető vissza. Az érzéseidnek nem tudsz nemet mondani.

Nekem semmi bajom se a melegekkel, se a leszbikusokkal. Csak ne az utcán mutogassák a hovatartozásukat...

2015. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1, Ha neki így jó, akkor ez van. 2, nem kell őket "megjavítani", el kell fogadni hogy ez van. Ez egy állapot és nem betegség. Viszont 3, akiről tutira tudják, hogy nem meleg, azoknál nem kellene bepróbálkozniuk.
2015. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy az egész világon mindenkinek van joga a boldogsághoz. Ki így, ki úgy boldog...És szerintem ez nem betegség..
2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!