Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha egy férfi...

Szerintetek gáz, ha egy férfi a haját festi? Olvassátok el a lenti részt is kommentelés előtt!

Figyelt kérdés
Sötétszőkéről festeném sötét barnára, ergo nem "meleges" haj festésről van szó. Nekem nincs bajom a melegekkel, csak mondom, hogy úgy értelmezzétek, heteró férfiról van szó.

2014. máj. 9. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Akkor gáz ha nagyon látszik, mint pl. Mesterházynak. Vannak szép természetes színű festékek, azzal nem gáz szerintem.
2014. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is olyat akarok, mintha természetes lenne.
2014. máj. 9. 12:28
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha te attól érzed jól magad ám legye. Aki ezért elítél az önmagáról bizonyítja be, hogy egy intoleráns fajankó. Ez még úgy szerintem belefér a személyiséged kimutatásába. Persze vannak extrém esetek amikkel nem értek egyet, de elfogadom azokat is. Ezzel még megtudok barátkozni, és biztos van nagyobb gondjuk is másoknak mint valaki haját mustrálni. Fesd csak nem gáz. :]
2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mesterházy festeti? Ez komoly? Mért, milyen neki amúgy?

:D

2014. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató kommenteket, én is ezen az állásponton vagyok, én sem értem miért ítélnek el egy férfit, aki úgy alakítja magát, ahogy ki akar nézni (ha ez nem a rózsaszín haj és smink, de ha neki az esik jól, nekem az se baj :D).
2014. máj. 9. 12:36
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként magánügyed, hisz nem okozol ezzel kárt senkinek.


Nekem nem tetszik, ha valaki festi a haját, ha nő festi az sem. Mondjuk ha korán őszül, akkor oké, ezzel fiatalosabb maradhat. De már amikor 70-80 évesek sem tudják elfogadni magukat ősz hajjal, szerintem az is beteges...


Viszont tizen-huszon-harminc éves nők/férfiak hajfestegetését én személy szerint viccesnek tartom, bár nem zavarnak, na.

Azt hiszik attól másak vagy jobbak lesznek, ha más a hajuk színe. Na meg olyan csúnya amikor nő a haj, legtöbb festett hajúnál már 2 hét után erősen látszik a lenövés, főleg ha az eredeti hajszíne nagyon más...


Mindenkinek magánügye, nem gáz, de szerintem az eredeti jobban áll mindenkinek...

2014. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy ettől belsőleg más leszek, csak külsőleg. :D És igazából csak magamnak akarok vele tetszeni, szóval nincs is a háttéren ilyen megfelelni akarás.
2014. máj. 9. 12:38
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, csak sok esetben, ahogy nőknél is, nincs semmi értelme. Például szerintem a sötétszőke sokkal különlegesebb, szebb mint egy sötétbarna, így nem értem miért festi bárki is. A lenövés 2-3 hét után már látszik, az nem valami szép már olyankor. Viszont a legtöbb ember nem festi 2 hetente újra a haját, nem is egészséges.
2014. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem gáz. Általában feleségre/barátnőre szokás fogni, hogy ő parancsolta meg nekünk, hogy ne legyünk mellette nagypapásak.


Mondjuk szerintem is egy jó megjelenésű férfin sokat tud az dobni, ha szökés-barna helyett sötétbarna haja van. Viszont a szőkés-barnák előnye meg, hogy sokkal később őszülnek.

2014. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
nem gáz, sőt volt egy idő, mikor kifejezetten divat is volt festetni, meg melíroztatni a férfiaknak a hajukat. ha neked az a szín jobban tetszik, akkor festesd be, másoknak meg semmi köze ahhoz... pl. sok idős hölgynek is pink és lila haja van, pedig nem fiatalok, mégse szólnak be nekik.
2014. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!