Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél idősebb az ember, annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél idősebb az ember, annál nehezebb ideális párt találnia?

Figyelt kérdés
Szóval maximum 30 körül már be kell érnie azzal, ami jut, ha ilyen embert szeretne maga mellé, ha nem, mert már annyira megfogyatkozott a "választék"?
2014. márc. 9. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideális pár nincs, csak reális. A nehézség inkább abból adódik, hogy nem ugyanolyan széles a kínálat, mint fiatalabb korban. Már csak azért sem, mert idősebb korban nem feltétlenül akar valaki párosan élni, csökken az ilyen irányú belső késztetés.
2014. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy magam körül látom, harminc fölött inkább megint megnő a választék, addigra elválik azoknak a nagy része, akik huszonévesen házasodtak.
2014. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nőről vagy férfiról beszélünk? Nagyon nem mindegy
2014. márc. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én 36 éves férfiként nem nagyon látom a választékot, vagy ha néha igen, akkor meg bár ne látnám...
2014. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésemre ezeket a válaszokat kaptam.

Az utolsó ütött.

:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__545..

2014. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez vicces volt. 40 éves vagyok, a bőség zavarában halászok, egyszerűen _bármilyen_ nőm lehet, amilyet csak szeretnék. Én még kellek a frissen végzett egyetemistáknak is (kinézek vagy 32-nek), így 25 éven felül praktikusan bárki szóba jöhet - a választék meg óriási. És csakugyan, a fiatalon férjhez ment nők eddigre faképnél lettek hagyva 1-2 gyerekkel; a karrierjüket toló 36-38 éves nők meg ekkorra jönnek rá, hogy hamarosan se gyerek se senki. Az idősebb nők nem érdekelnek, de lennének 40 felettiek is dögivel.


Az ismerkedés az én koromban pár órába telik csak. Szórakozóhelyre se kell elmennem, egyszerűen csak megszólítok bárhol egy nekem tetsző csajt bármilyen indokkal, beszélgetni kezdünk, meghivom egy kávéra stb. És jönnek.


Átlagosan nézek ki, bár letagadhatok 6-8 évet simán, és az se zavarja a csajokat, ha bevallom, hogy elváltam és gyerekeim vannak. Azt soha nem szoktam elmondani, hogy menedzser vagyok egy bazi nagy multinál 1 millió feletti nettó fizetéssel -- teljesen átlagosan öltözködöm, egy olyan átlagos srácnak tűnök. Saját magammal szeretek hódítani, nem a társadalmi státusommal.


Szóval... Nagyon jó negyvenes pasinak lenni. Köszönjük lányok! :))

2014. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra még el is hittem az átlagos mesét Mr. Egymilla...

A kezdőket kábítsd ezzel a hídrobbantó szöveggel...

2014. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi extra nincs a kinézetemben, leszámítva a többnyire kisportolt testemet, de ez ruhában úgysem látszik, meg a csajokat annyira azért nem érdekli. Egyszerűen csak normális vagyok. Ennyi.
2014. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mesélj csak, _Drágám_, kikkel kávézgatsz...? :)
2014. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia Szívem, senkivel, csak kávézNÉK ha nem szeretnélek ennyire... <3 <3 <3
2014. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!