Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél idősebb vagyok annál jobb képűnek találnak a lányok?

Figyelt kérdés
A lényeg az ,hogy gimiben esélyem nem volt egy lánynál sem ,csúnyának tartottak.Egyetemen meg az alatt az idő alatt amíg gyakornok voltam már átlagosnak találtak.Pár éve meg kb 28 éves koromtól kezdve viszont már többen is mondták ,hogy elég jó képű vagyok. Pedig ránézve a gimis képeimre semmit nem változtam.
2014. nov. 9. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
28 évesen ezt komolyan itt kell megkérdezned ?
2014. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakinek jót tesz a kor, valakinek nem.
2014. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt a kulcs. Fiatalos arcod van, nem nézel ki öregnek, ami 15 évesen még gáz, de később már nyerő.
2014. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ahogy idősödnek a pasik, egyre sármosabbak lesznek
2014. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lejjebb adták az igényt, már te is jó leszel.
2014. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja kölcsönösen megy le az igény mindkét oldalon :) Amúgy ez nem gáz. Főleg hogy a jóképű fogalom megváltozik idővel. Pl nekem most, 25 évesen egészen más típusú nők jönnek be, mint 18 évesen. Pl aki gimiben még egyáltalán nem tetszett, olyan nőies vonalakat kapott az idő elmúlása során, hogy "hijjjj.... deberaknám neki" erre gondolok már, mikor meglátom, anno pedig csak egy átlagosan kinéző lányka volt a szememben.
2014. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiatalosabb arcod van.


Nálam is így van. A szakközép iskola végén még nem számítottam szép arcúnak.

Most 3-4 évvel azután már inkább az átlagosnál helyesebbnek tartanak, mint csúnyának.


Megnézve azokat a képeket, és a mostanit. Hát van különbség.

2014. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát igen a fiatalos, "szendeszűz" arc az nem csak minket férfiakat hanem bizony sok nőt is vonz. De embere válogatja és valóban idővel változnak az igények is.


De egyébként a korosodás és a biológia fejlődés az oka. Meg némi lelki állapot is. Amikor mosolygok akkor engem is vonzóbbnak találnak. Szóval rengeteg oka lehet.


Én a magam részéről örülök neki, hogy 24 évesen már őszülök. Nekem ez a szexepilem. De hát ugye ez már más téma :-)

2014. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!