Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernussal miben nem értetek...

Csernussal miben nem értetek egyet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pld egyik videojaban mondta vagy könyvben irta, hogy miert nem probalkozunk kozeledni/megismerkedni a romakkal közelebbről hogy elfogadjuk az ő kulturajukat stb, no Csernus úr ha olvassa ezt a beirast legyen szives privatba irni elhivnam szivesen a varosomba egy kis roma ismerkedesre, meglatja,hogy miert nem ... Meghogy toleraljam a mocskos viselkedésüket no meg mit nem, erdekes a negerek amerikaba vittek valamire (aranyaikban) vannak szineszek, ugyvedek, melosok stb , itt a romnyik mire vittek ? Mint a rakos sejt ugy szaporodnak, lelakjak a hazakat szemetdombot csinalnak a lakotelepeikből, zajosak, szipóznak, ha neked mas a velemenyed akkor teged is szivesen latlak, hogy bemutassam a valosagot, elkiserlek a telep kozelebe majd is

Erkedes celjabol lemehetsz hozzajuk,

ui: eletbiztositas kötelező

2015. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom roma kérdésben mi Csernus véleménye, de a párkapcsolatokat illetően úgy vettem észre 100%-ban igaza van.
2015. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan, érdekesek az előadási és sok hasznos tanácsot ad
2015. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet a gyermekes felnőttek véleményében. sok gyermekes felnőtt van de sokan meg pont azért viseklkednek gyerekesen mert be látják hogy adott esetben sokkal hatékonyabb mint a tényeken alapuló felelőségteljes bölcseségekkel telített élet. Fogyasztói társadalom elgyerekesíti az embereket ez tény de pont ebben van a probléma is hogy felnőtként bölcsként cselekedni egy ilyen világba csak kirekesztést eredményez. És az embernek ugyan jól álhat ha ezen 40éves kora után változtat de előtte csak meg keseríti az embert és jócskán meg gyűlölheti az embereket meg önmagát. Jó régóta él már orvosként értelmiségiek nem érzik annak a hatását mikor rosszab pozíciókban akarsz érett döntéseket hozni gyerekes emberek közt.
2015. jún. 3. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozok vele annyira, csak a családomban szokták előszeretettel hallgatni, vagy olvasni a könyveit, engem nem ragad meg a stílsa miatt, sok jobb, hallgathatóbb pszichológus is van.

Bár sok mindent hallottam tőle így is, az egyik szöveg, amire visszaemlékszem, inkább elbizonytalanítóan hatott, de túl nagy motiváló sem láttam benne.

Azt analizálta benne, hogy az "alacsony önértékelésű ember" sokszor használja azt a fogalmat, hogy "ember", pl. "ilyen az ember", mintha burkolná az egyéniségét, valahogy annyira negatívan fejezte ki magát itt is, hogy nem tetszett, legalábbis hajszálhasogatásnak is tűnt, személyszerint nem értettem egyet ezzel, már csak tapasztalatból is.

2015. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!