Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is agyfarkat kaptok ettől...

Ti is agyfarkat kaptok ettől a hashtag mániától ami facebookon terjed?

Figyelt kérdés

Egy csaj feltesz egy képet amin eper van meg egy darab teleírt papír és odateszi hogy: #egynapkétvizsga #kellazenergia #hurráittanyár #csakkárhogytanulnikell #napjaim



Kit érdekel?


2015. jún. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok fenn fészen. Inkább nevetek rajtatok, amikor ilyeneket olvasok. :)
2015. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a hashtag? :D
2015. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szamócaszerelő válasza:
Hát ez engem is érdekelne:)
2015. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téma megjelölésnek hívják, szlengként terjed. :D #és egybe írod a témákat amiket megjelölsz, amire vonatkozik a kép# ennyi. Inkább ezek, mint a pi.sa szájú ri.ancok. Ha nem tetszik akkor töröld le vagy töröld a követését (én ezt szoktam). :D Én még egy ilyet nem írtam ki facen. .D Vannak még normális emberek. 22/f
2015. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
engem a #mutimiteszel akaszt ki a legjobban
2015. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először nekem is fura volt, de amióta ilyenek vannak, mint most is ez a #HoldACokeWithYourBoobsChallenge tag, azóta értem, miért is jó.
2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mert nem használok FB-t. :D
2015. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!